Vilniečiai mačą pradėjo penkiais „sausais“ taškais, tačiau įsižaidę šeimininkai surengė spurtą net 18:3 ir įgijo dviženklę persvarą (8:18). Per likusias pirmojo kėlinio minutes „Lietuvos rytui“ pavyko apmažinti atsilikimą – 13:20.

Visgi savų sirgalių palaikomi Bilbao krepšininkai dar kartą truktelėjo į priekį ir įgijo rekordinę 15 taškų persvarą (14:29). Tačiau T. Pačėso kariauna dar kartą pademonstravo charakterį ir ilsėtis išėjo atsilikdama perpus mažesniu skirtumu – 31:39.

Po pertraukos rungtynės klostėsi pagal tokį patį scenarijų: varžovai vėl susikrovė dviženklį pranašumą (45:57), tačiau per likusias keturias trečio ketvirčio minutes vilniečiai varžovams leido įmesti vos 2 taškus ir sugrąžino intrigą – 56:59.

Per lemiamas 10 minučių aikštėje užvirė tikras karas. Įpusėjus ketvirčiui, po Artūro Jomanto dvitaškio, „Lietuvos rytas“ pirmą kartą nuo rungtynių starto atsidūrė priekyje (67:66).

Likus žaisti 40 sek. Drew Gordonas pataisė komandos draugo metimą (76:77), o apsigynę vilniečiai lemiamai atakai turėjo 6 sek., bet T. Pačėso nubraižyto derinio išpildyti nepavyko: Michaelas Ericas blokavo D. Gordono metimą, o po to „Lietuvos rytas“ gavo nesportinę pražangą ir galiausiai patyrė antrą nesėkmę – 76:80.

„Dominion Basket“: Alexas Mumbru 19 (4 rez. perd.), Scottas Bamforthas 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Machaelas Ericas ir Axelis Hervelle po 10 taškų.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 19 (6 rez. perd., 4 kld.), Drew Gordonas 16 (10 atk. kam.), Artūras Gudaitis 14, Corey Fisheris ir Artūras Jomantas po 10 taškų.

Vilniečių statistika

Pirmame ture T. Pačėso auklėtiniai Maskvoje pralaimėjo „Chimki“ (2/1) komandai (71:76), antrame ilsėjosi, o trečiajame (lapkričio 2 d.) pratęs savo išvykų maratoną – Berlyne išbandys jėgas prieš Berlyno ALBA (2/1) krepšininkus.

Pastarieji trečiadienio vakarą namuose net 72:102 (15:30, 25:23, 18:23, 14:26) buvo pažeminti „Chimki“ klubo.