Neptūnas“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau po 3 min. pabėgo (9:0). Tiesa, Varezės krepšininkai labai greitai prisivijo šeimininkus (13:12). Visgi kėlinį sėkmingiau pabaigė šeimininkai ir išsiveržė į priekį rezultatu - 24:17.

Antras kėlinys prasidėjo dviem Tado Klimavičiaus taškais su pražanga 27:17, o įpusėjus kėliniui klaipėdiečiai susikrovė rekordinę persvarą 44:25. Svečiai ir toliau strigo puolime, o pajutęs žaidimo skonį, „Neptūnas“ ėmė tiesiog triuškinti varžovus 51:27. Antrąjį kėlinį klaipėdiečiai laimėjo net 29:14, o ketvirtis baigėsi įtikinama šeimininkų persvara – 53:31.

Trečiajame kėlinyje varžovai ėmė po truputį vytis „Neptūno“ krepšininkus ir sumažino skirtumą iki 61:45. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Jimmy Baronas ir pataikęs du tritaškius iš eilės leido šeimininkams išlaikyti saugų atstumą 67:48.

Paskutiniame ketvirtyje daugiausiai J. Barono tritaškių dėka „Neptūnas“ spurtavo 8:0 ir pabėgo nebepavejamai – 75:48. Likusi kėlinio dalis liko jau tik formalumas ir klaipėdiečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 94:60.

„Neptūno“ krepšininkai tiesiog dominavo po krepšiais ir nusiėmė net dvigubai daugiau kamuolių 50 prieš 25.

Klaipėdiečius į priekį tempė J. Baronas (19 tšk.) ir T. Klimavičius (16 tšk.). M. Mažeika pridėjo 14 taškų, M. Kačinas (12 tšk.).

Varezės komandoje rezultatyviausi buvo A. Avramovičius (15 tšk.) ir L. Campani (13 tšk.)

C grupėje, kurioje žaidžia „Neptūnas“, vyko dar dvejos rungtynės. Ventspilio „Ventspils“ (1/1) nugalėjo Radomo „Rosa“ (1/1) ekipą rezultatu 74:53 (15:20, 20:6, 17:15, 22:12).

Latvių ekipai daugiausiai taškų pelnė buvęs „žalgirietis“ W. Deanas (22 tšk.) ir F. Campbellas (17tšk.).
Lenkų ekipai 17 taškų įmetė G. Bellas, 12 taškų pridėjo D. Jeszke.

Kitose itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo Salonikų „PAOK“ (1/1) ekipa, įveikusi Ušako „Muratbey Usak Sportif“ (0/2) krepšininkus su E. Kairiu 59:52 (8:16, 15:9, 15:15, 21:12).

Nugalėtojams daugiausiai įmetė D. Brayntas (21 tšk.).

Pralaimėtojams po 11 taškų įmetė M. Lyonsas, Sh. Mckissicas ir I. Demirelas. Lietuvis Evaldas Kairys per 8 min. spėjo įmesti 4 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)