196 cm ūgio žalgirietis pergalingose rungtynėse Kaune prieš Vitorijos „Baskonia“ ekipą (78:73) žaidė 28 minutes, pataikė 7 dvitaškius iš 9, 2 tritaškius iš 6, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats taisykles pažeidė kartą.

Geriau už po 24 naudingumo balus surinkusius L. Westermanną ir N. Melli pasirodė Stambulo „Galatasaray“ legionieriai Austinas Daye ir Alexas Tyusas (po 27) bei Pirėjo „Olympiakos“ vedlys Vassilis Spanoulis (26).

MVP titulas šią savaitę atiteko pastarajam, nes už jį geriau pasirodę „Galatasaray“ žaidėjai kiek nelauktai namuose 83:85 pralaimėjo Belgrado „Red Star“ komandai. Tuo metu „Olympiakos“ be didesnio gailesčio net 90:66 susidorojo su Stambulo „Andalolou Efes“ krepšininkais.

„Žalgirio“ prancūzas sulaukė ir kitokio Eurolygos įvertinimo – jo idealus perdavimas Antanui Kavaliauskui gražiausių savaitės epizodų rinkinyje įvertintas dešimtąja vieta.

Pozicija žemiau – Manto Kalniečio tritaškis metimas ketvirto kėlinio pabaigoje, leidęs Milano „Emporio Armani“ klubui atsidurti priekyje. Po šio epizodo Italijos ekipa iniciatyvos nebeišleido ir šventė pergalę.

Tuo metu antroje vietoje – ne itin smagus lietuvis akcentas: Andrea Bargnani blokas „Žalgirio“ centrui Augusto Limai.