Panevėžiečiai kol kas Europos taurės turnyre žygiuoja be pralaimėjimų – šią savaitę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Zagrebe 80:76 (25:17, 23:20, 10:20, 22:19) ant menčių paguldė „Cedevita“ krepšininkus.

K. Lavrinovičius šias rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštelėj iš viso praleido net 37 minutes. Per šį laiką veteranas pelnė 15 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė bei prarado po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus, taisykles pažeidė 4 kartus bei išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Tuo metu nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Ž. Skučas į naudingiausių trejetą įsiveržė per 22 minutes. 24-erių metų aukštaūgis per šį laiką spėjo surinkti net 22 taškus (9/9 dvit., 6/7 baud. met.), 3 atšokusius ir 1 perimtą kamuolį. Jis taip pat atliko 2 blokus ir 2 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 6 varžovų pražangas. Tiesa, pats suklydo 3 sykius ir išnaudojo pražangų limitą.

O štai Ispanijos ekipai lengvą pergalę padovanojęs K. Kuričius pataikė 6 tritaškius iš 8 ir iš viso pelnė 20 taškų.

Tuo metu pastarųjų savaičių „Lietkabelio“ gelbėtojas Donatas Tarolis vėl pateko į gražiausių savaitės epizodų dešimtuką. Šįkart 22-ejų metų aukštaūgis vėl pasižymėjo lemiamu rungtynių metu – likus žaisti 11 sek. atliko dėjimą, kuris įtvirtino Panevėžio ekipos pergalę.

Jeigu pirmą savaitę jis su pergalę išplėšusiu dvitaškiu užėmė pirmą vietą, tai šį kartą rikiavosi aštuntas.