Šiuo metu LKL čempionate „Žalgiris“ užima pirmą vietą, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ yra antras (6/1). Alytaus ekipa (3/4) turnyro lentelėje šiuo metu rikiuojasi penkta.

Vienintelis žalgirietis Kevinas Pangosas surinko dviženklį taškų skaičių (12). Ketvirtame kėlinyje visus iš savo vietų pakėlė dėjimą atlikęs Renaldas Seibutis. „Žalgirio“ gynėjas šį krepšinio elementą savo žaidime naudoja ypač retai.

Treneris Šarūnas Jasikevičius suteikė šansą ir „Žalgirio“ jauniesiems Pauliui Valinskui (5 tšk.) ir Isaiah Hartensteinui (9 tšk.).

Antras dublis. „Žalgiris“ rungtynes pradėjo galinga keturių minučių atkarpa 11:2. Tačiau „Dzūkija“ įsibėgėjo ir pirmo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 15:15.

Vis dėlto atitrūkti žalgiriečiams pavyko antru bandymu. Antrą ketvirtį pradėję 14:3, LKL čempionai nurūko į priekį 37:23. Intriga išgaravo iškart po pertraukos, kai „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino persvarą ir po trijų kėlinių pirmavo 61:41.

„Žalgirio“ gretose taškus pelnė visi dvylika aikštėje pasirodžiusių krepšininkų. Susitikimą praleido tik Robertas Javtokas. Vidurio puolėjas buvo tausojamas po praėjusio penktadienio Eurolygos mačo Atėnuose.

Baudos aikštelė. Nepaisant lengvos „Žalgirio“ pergalės, „Dzūkija“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-26.

Kraitis. „Žalgiriui“ tai buvo šešta pergalė per 7 reguliaraus sezono rungtynes. Dzūkų sąskaitoje 3 pergalės ir 4 pralaimėjimai.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 12 (5 rez. perdav.), Lukas Lekavičius ir Isaiah Hartensteinas (5 atk. kam.) po 9, Leo Westermannas 8 (4 rez. perdav.), Artūras Milaknis 7, Antanas Kavaliauskas ir Paulius Jankūnas (5 atk. kam.) po 6, Paulius Valinskas, Renaldas Seibutis, Brockas Motumas ir Edgaras Ulanovas po 5, Augusto Lima 2 taškai. Robertas Javtokas neregistruotas.

„Dzūkija“: Gediminas Navickas 12, Jamesas Gavinas ir Julius Kazakauskas po 9, Karolis Guščikas 7, Paulius Morkeliūnas ir Anatolijus Kaširovas po 7, Paulius Danisevičius 6, Alejandro Hernandezas 3, Osvaldas Mačernis ir Jurijus Trubinas po 2 taškus. Tomas Urbonas ir Jegoras Gontariovas nežaidė.