Madrido komandos marškinėlius vėl užsivilko rankos traumą išsigydęs Jonas Mačiulis. 31-erių puolėjas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, bet nuo jo pakilęs iš viso žaidė 14 minučių.

Per šį laiką J. Mačiulis pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir pats taisykles pažeidė 2 kartus bei surinko 7 naudingumo balus.

O štai Mursijos klubo marškinėlius vilkintis Martynas Pocius taškais nepasižymėjo. Nuo suolo pakilęs 30-metis žaidė 12 minučių, per kurias prametė abu tritaškius ir vienintelį mestą tritaškį.

Gynėjas dar atkovojo kamuolį, bet padarė 3 klaidas, gavo bloką ir pražangą bei surinko net -7 naudingumo balus.

„Real“ klubui Sergio Llullas pelnė 23, jaunasis Luka Dončičius – 13 taškų, o UCAM ekipoje išsiskyrė po 19 taškų surinkę Vitoras Benite ir Facundo Campazzo (14 rez. perd.).

Pirmąją pergalę čempionate šventė net tris lietuvius savo gretose turintis Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (1/3) klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 82:78 (16:11, 21:21, 12:19, 20:18, 13:9) parklupdė Manresos ICL (1/3) krepšininkus.

Neseniai prie ekipos prisijungęs Deividas Dulkys buvo rezultatyviausias iš lietuvių. Tiesa, jis vienintelis pradėjo mačą ant atsarginių žaidėjų suolelio.

28-erių metų gynėjas per 22 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4, perėmė 3 ir prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, pats sykį prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Osvaldas Matulionis žaidė 27 minutes, įmetė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išrašė varžovui bloką, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 1 naudingumo balą.

Tiek pat minučių žaidė bei tiek pat taškų pelnė ir Eimantas Bendžius. 26-erių metų puolėjas prametė abu dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 4, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 2 ir prarado 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, o naudingumo balų grafoje degė apskritas nulis.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Shayne'as Whittingtonas, 18 – Rosco Allenas, o Manresos ekipoje rezultatyviausias su 18 taškų buvo Aleksandras Cvetkovičius.

Nesunkiai pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vitorijos „Baskonia“ (3/1) komanda, savų žiūrovų akivaizdoje 95:77 (28:25, 20:19, 36:21, 11:12) įveikė Andoros „MoraBanc“ (2/1) ekipą.

Baskų klubo marškinėlius vilkintis Tadas Sederskis žaidė tik 5 minutes, pelnė tašką (1/2 dvit.), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

Vitorijos komandą į pergalę vedė Joshas Akognonas (20 tšk.) ir Tornike Shengelia (19 tšk.), o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Giorgi Shermadini (15 tšk.) ir Beka Burjanadze (14 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)