Pergalę svečiams galėjęs išplėšti Nicolo Melli tritaškis metimas paskutinę mačo sekundę tikslo nepasiekė.

Prieš tai praėjusio sezono Eurolygos vicečempionų gretose dvi baudas prametė Janas Vesely.

„Fenerbahče“: Bogdanas Bogdanovičius 18 (4/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/4 baudos), Pero Antičius (1/1 dvitaškis, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Janas Vesely (2/10 dvitaškiai, 6/11 baudos) ir Ekpe Udohas po 10, Bobby Dixonas 8, Luigi Datome 7 taškai.

„Brose“: Darius Milleris 17, Nikos Zisis 11, Patrickas Heckmannas ir Danielis Theisas po 8, Janis Strelniekas 7 taškai.

Tikra kova vyko ir Ispanijoje, kur Vitorijos „Baskonia“ (1/0) sutiko savo buvusio komandos trenerio Velimiro Perašovičiaus vadovaujamą Stambulo „Anadolu Efes“ (0/1) ir nugalėjo ją rezultatu 85:84 (25:27, 24:24, 19:22, 17:11)

Varžybas geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmo kėlinio pirmavo 2 taškais (25:27). Po 2 kėlinių turkai taip pat turėjo 2 taškų persvarą (49:51).

Antroje rungtynių pusėje turkai bandė pabėgti, tačiau „Baskonia“ krepšininkai vis juos prisivydavo. Visgi ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą jau perėmė ispanų ekipos krepšininkai ir išlaikė ją iki pabaigos. O pergalę įtvirtino taiklus „Baskonia“ puolėjo Tornike Shengelia baudų metimas (85:84).

„Baskonia” komandą į priekį vedė Andrea Bargnani, pelnęs 26 taškus. Tornike Shengelia pridėjo 16 taškų.

„Anadolu Efes“ daugiausiai taškų pelnė Derrickas Brownas (16 tšk.), Cedi Osmanas ir Bryce’as Cottonas įmetė po 13 taškų.