Ketvirto kėlinio viduryje rusai pirmavo net 14 taškų skirtumu (58:44), tačiau tada pralaimėjo atkarpą net 2:20 ir leido varžovams persverti rezultatą savo naudai – 60:64 (likus žaisti 1 min.).

Per likusį laiką šeimininkai taip ir nebeišsikapanojo, o pergalę išsivežė katalonai.

Įdomu, kad lemiamo spurto iniciatoriumi tapo ne kas kitas, o 36-erių metų veteranas Juanas Carlosas Navarro.

Jevgenijaus Pašutino auklėtinių nuo nesėkmės neišgelbėjo ir įspūdingas aukštaūgio Lataviouso Williamso pasirodymas. Jis per 23 min. pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškiai) ir atkovojo 15 kamuolių (9 iš jų – puolime). Be to, amerikietis antrame kėlinyje atliko NBA vertą dėjimą nusisukęs nuo krepšio.

„Uniks“: Keithas Langfordas 14 (3/13 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Lataviousas Williamsas 12 (15 atk. kam.), Antonas Ponkrašovas 10, Pavelas Antipovas 9, Coty Clarke'as 7 taškai.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 23 (7/12 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/3 baudos), Juanas Carlosas Navarro (3/5 tritaškiai) ir Ante Tomičius po 13 (9 atk. kam.), Tyrese'as Rice'as 5 taškai (1/10 dvitaškis, 1/5 tritaškis, 9 rez. perd.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)