Milane vykusiose rungtynėse Italijos čempionai 99:97 (25:24, 19:20, 28:21, 27:32) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (0/1) ekipą.

M. Kalnietis šiose rungtynėse ant parketo praleido tik 7 min., per kurias taškų nepelnė. Gynėjas prametė abu savo tritaškius, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

Sužaidus du kėlinius šiose rungtynėse rezultatas buvo lygus (44:44), tačiau po pertraukos šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą ir šiek tiek nutolti – po 30 min. „Emporio Armani“ pirmavo 72:65.

Paskutiniame kėlinyje svečiai iš Izraelio keletą kartų mėgino kilti į lemiamą šturmą, tačiau šeimininkai gana trapią persvarą išsaugojo iki pat paskutinės minutės.

Visgi likus žaisti 21 sek. Andrew Goudelockas tritaškiu iš šeimininkų persvaros paliko vos 3 taškus (98:95), o po Milano žaidėjų klaidos Devinas Smithas likus žaisti 8 sek. atsilikimą sumažino iki minimalaus (98:97).

Pražanga sustabdytas Ricky Hickmanas pataikė tik vieną iš dviejų baudų (99:97), taip palikdamas svečiams keletą sekundžių išsigelbėjimui. Nors Tel Avivo komandai ir pavyko atlikti perdavimą per visą aikštę, paskutinis metimas buvo netaiklus ir atliktas šiek tiek pavėluotai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 22 taškus pelnęs R. Hickmanas (12/15 baud.) 18 taškų pridėjo Milanas Mačvanas, 15 – Miroslavas Raduljica, 12 – Alessandro Gentile, 11 – Zoranas Dragičius.

Pralaimėjusiems 27 taškus pelnė A. Goudelockas (8/9 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 5 rez. perd.), surinkęs net 33 naudingumo balus. D. Smithas pridėjo 18, o Sylvenas Landesbergas – 15 taškų, tarp kurių ir vienas iš efektingiausių dėjimų pirmajame Eurolygos ture.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)