Aikštės šeimininkai jau pirmame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną (10:23). Antrame ketvirtyje baskai kiek atsitiesė (12:14), bet po 20 minučių kovos dar turėjo 15 taškų deficitą (22:37). Po didžiosios pertraukos jau „Baskonia“ krepšininkai pribloškė varžovus atakų uraganu (33:14) ir perėmė iniciatyvą (55:51). Ketvirtame kėlinyje jau Vitorijos ekipa diktavo savo sąlygas ir iškovojo galutinę pergalę 87:75.

Lietuviams sekėsi skirtingai. T. Sedekerskis žaidė vos 2:43 min. ir taškų nepelnė, bet atkovojo kamuolį. Mūsiškis net nemetė į krepšį.

M. Pocius buvo žymiai naudingesnis ir per 21:27 min. surinko 8 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Vilnietis pataikė 2 dvitaškius iš 4, 1 tritaškį iš 3 ir 1 baudą iš 2.

Rezultatas:

„Baskonia“ (2/0) – „Murcia“ (1/1) – 87:75 (10:23, 12:14, 33:14, 32:24).

„Baskonia“: Andrea Bargnani 20, Jaka Blažičius 14, Tornikė Šengelija 13 (6 atk. kam.), Shane'as Larkinas 12 (6 atk. km.), Rafa Freire Luzas 11, Adamas Hanga 9 (8 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 5, Joshas Akognonas 3, Ilimane'as Diopas (04:46 min.) ir Tadas Sedekerskis (02:43) taškų nepelnė.

„Murcia“: Billy Baronas 15, Facundo Campazzo (9 rez. perdav.) ir Vitoras Faverani (12 atk. kam.) po 13, Vitoras Benite 9, Martynas Pocius ir Marcosas Delia po 8, Pedro Llompartas 3, Ovie Soko,
Jose Angelis Antelo ir Sadielis Rojas po 2 taškus.

Kitose Ispanijos lygos rungtynėse Badalonos „Joventut“ su Šarūnu Vasiliausku 65:82 (17:17, 18:21, 13:15, 17:29) nusileido Fuenlabrados „Montekit“ ekipai.

Lietuvis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir 4 kartus prasižengė.