Atidarymo rungtynes žaidusios marijampolietės nuo pat pradžių diktavo savo sąlygas. Pirmuosius taškus tritaškiu metimu pelnė „Sūduvos“ legionierė Arina Bilotserkivska, kurios vedama „Sūduva“ po pirmojo kėlinio jau pirmavo 19:11.

Antrą kėlinį „Sūduva“ pradėjo spurtu 7:0 ir atitrūko (26:11). Nerasdamos priešnuodžių prieš „Sūduvos“ puolimą, viešnios paleido rungtynių kontrolę, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki triuškinančio (44:19).

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ toliau užtikrintai rungtyniavo tiek gynyboje, tiek puolime ir šventė užtikrintą pergalę namuose rezultatu 80:58.

Komandiškai rungtyniavusios „Sūduvos“ gretose Ieva Šimkutė, Neringa Skadaitė ir Arina Biloteskivska pelnė po 12 taškų. 10 taškų pridėjo Rita Milieškienė, Ievos Kazlausakitės sąskaitoje 9 taškai.

Minsko „Horizont“ komandoje išsiskyrė vienintė Volha Ziuzkova pelniusi 22 taškus.

Kitose „A“ grupės varžybose Torunės „Energa“ 93:81 nugalėjo Kijevo „Tim-Scuf“.