Pirmas rungtynių kėlinys klostėsi apylygiai. Abi komandos bandė susitvarkyti su starto jauduliu ir daugiau stebėjo savo varžoves. Po 10 minučių kovos „Kibirkšties“ komanda atsiliko 1 tašku (16:17).

Antrame ketvirtyje Vilniaus klubas suaktyvino gynybą, Kauno rajono krepšininkės pradėjo dusti puolime, o „Kibirkšties“ komandos puolėja Gabija Meškonytė siuntė kamuolius į krepšį vieną po kito. Viešnios antrą kėlinį laimėjo 20:7 ir susikrovė 12 taškų pranašumą (36:24).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Sužaidus dvi minutes skirtumas padidėjo iki 17 taškų (45:28), o ketvirčio viduryje komandas skyrė 16 taškų (51:35). Vis tik antroje kėlinio dalyje vilnietės prisirinko nereikalingų pražangų ir aikštės šeimininkės sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (51:41).

Ketvirtame kėlinyje „Kibirkšties“ merginos neleido varžovėms perlaužti rungtynių eigos. Nors likus 3 minutėms skirtumas buvo sumažėjęs iki vienženklio (61:52), tačiau jau netrukus vilnietės spurtavo (67:57) ir sostinės klubo trenerė leido pasireikšti visoms 12 krepšininkių. Galutinė rungtynių sirena paskelbė „Kibirkšties“ pergalę 12 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė G. Meškonytė. Puolėja per 24 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Daugilė Šarauskaitė įmetė 12 taškų (6 atk. kam., 5 blk.), Laura Juškaitė – 10 (5 rez. perdav., 5 kld.), Justina Kraujūnaitė (5 rez. perdav.) ir Dalia Donskichytė (4 rez. perdav.) po 8, Vitalija Kaminskytė – 6 (4 rez. perdav.), Vita Kuktienė – 5 (7 atk. kam.), Agnė Bobinaitė – 3, Ieva Savickaitė – 2, o Eglė Šniokaitė, Laurita Jurčiūtė ir Urtė Slavickaitė taškų nepelnė.

„Sirenų“ komandoje Dalia Belickaitė ir Gintarė Jasiunskaitė pelnė po 11 taškų.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais spalio 14-ą dieną, kai namuose priims LMKL vicečempiones Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)