Rezultatas:

„Pieno žvaigždės“ (2/2) – „Šiauliai“ (0/3) – 71:59 (12:20, 24:12, 9:14, 26:13).

„Pieno žvaigždės“: Andrijus Agafonovas 15, Justas Tamulis 13, Osvaldas Olisevičius 11, Steponas Babrauskas 9, Egidijus Dimša 8 taškai.

„Šiauliai“: Asenso Ampimas 14, Maurice’as Bowmanas 11, Martynas Echodas 7, Devinas Pattersonas ir Allenas Westas po 6 taškus.

Rungtynių pradžia. Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus vos daugiau nei minutę išsiveržė į priekį (5:0). Pirmus taškus „Pieno žvaigždėms“ baudų metimais pelnė Andrijus Agafonovas (2:5), bet po Martyno Echodo dviejų taškų su pražanga, šiauliečiai toliau pirmavo (8:2). Kėliniui įpusėjus pasvaliečiai turėjo 2 taškų deficitą (6:8), bet labai greitai jis vėl išaugo iki 5 taškų (8:13). Po pirmų 10 žaidimo minučių „Šiauliai“ buvo priekyje – 20:12.

Dviženklė persvara. Jau pirmoje antro kėlinio atakoje Allenas Westas pasižymėjo dviem taškais iš po krepšio ir tai „Šiauliams“ leido pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą (22:12).

Atsitiesė. Iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti 6 minutes „Pieno žvaigždės“ atsiliko 9 taškais (21:30), bet per likusį kėlinio laiką laimėjo atkarpą rezultatu 15:2 ir po 20 žaidimo minučių jau būtent pasvaliečiai turėjo nežymią persvarą – 36:32.

7. Tiek rezultatyvių perdavimų per pirmus du kėlinius atliko „Pieno žvaigždžių“ legionierius Derrickas Low. Tai yra tiek pat perdavimų, kiek visa „Šiaulių“ ekipa.

Pro šalį. Per pirmas 20 žaidimo minučių komandoms prastai sekėsi atakuoti iš trijų taškų zonos. Šiauliečiai pataikė vos 2 tolimus metimus iš 10 bandymų, tuo tarpu aikštelės šeimininkai įmetė taip pat 2 tritaškius, tačiau tai jiems padaryti prireikė tik 5 mėginimų.

8-0. Tokiu rezultatu trečio kėlinio 3 minučių atkarpą laimėjo „Šiaulių“ komanda, kuri susigrąžino 4 taškų pranašumą (40:36). Po trijų kėlinių šiauliečiai turėjo minimalią persvarą – 46:45.

Ketvirtas kėlinys. Lemiamą ketvirtį spurtu 5:0 pradėjo pasvaliečiai, kurie vėl išsiveržė į priekį (50:46). „Šiauliai“ ir toliau strigo puolime, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai kėliniui įpusėjus dar labiau padidino savo pranašumą (56:49). Likus žaisti 3 minutes pasvaliečiai jau užtikrintai pirmavo (64:51), tačiau likus minutei šiauliečiai dar sugebėjo priartėti (59:66). Visgi, tai nieko nepakeitė ir „Pieno žvaigždės“ iškovojo antrą pergalę iš eilės – 71:59.

Kitos rungtynės. „Pieno žvaigždžių“ varžovas bus šalies čempionas Kauno „Žalgiris“, su kurio susitiks spalio 5-ą dieną. Tuo tarpu šiauliečiai tą pačią dieną išvykoje žais su Utenos „Juventus“ krepšininkais.