Nors galutinis rezultatas to ir neatspindi „Real“, pergalę iškovojo tik po labai permainingos kovos – 101:90 (26:24, 31:26:, 14:23, 30:17).

Pirmus du kėlinius šeimininkai turėjo nedidelį pranašumą ir po 20 min. pirmavo 57:51. Visgi trečiajame kėlinyje Madrido komandos puolimas visiškai užstrigo, J. Plazos auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir po 30 min. „Real“ jau buvo besivejančiųjų vaidmenyje – 71:73.

Tačiau susitaikyti su antausiu sezono starte šeimininkai nepanoro.

Lemiamam kėliniui artėjat prie vidurio Madrido ekipa atsiliko (73:76), tačiau tuomet pakilo į lemiamą šturmą – po tritaškį pataikė Luka Dončičius, Jaycee Carrolas ir Jeffery Tayloras, taip leisdami perimti iniciatyvą Madrido ekipai.

L. Plazai dar kartą sutelkti saviškių nebepavyko. Per ketvirtį 30 taškų pelniusi „Real“ ekipa greitai ėmė tolti nuo varžovų ir „Unicaja“ krepšininkams paskutinėmis minutėmis teliko stebėti, kaip įsismaginę šeimininkai peržengia 100 pelnytų taškų ribą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J. Mačiulis ant parketo praleido 17 min., per kurias pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvių perdavimą, 2 kamuolius perėmė ir surinko 8 naudingumo balus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 16 taškų pelnęs Gustavo Ayonas (8 atk. kam.). Po 14 taškų pridėjo Sergio Llullas ir J. Carrolas, 13 – Felipe Reyesas, 12 – naujokas Othello Hunteris.

Pralaimėjusiems 14 taškų surinko Dejanas Musli, 13 – Nemanja Nedovičius, po 12 – Jeffas Brooksas ir Carlosas Suarezas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)