Lietuvis į svečių krepšį įmetė 6 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir prasižengė 4 kartus. Per 23 žaidimo minutes (23:08) Laimonas Kisielius prametė abu tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 6 ir realizavo abu baudų metimus.

19 taškų nugalėtojams pelnė Justinas Gray, po 9 – Nemanja Miloševičius, Aleksandras Semeniukas ir Aleksandras Kudriavcevas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Jordanas Bozovas (17 tšk.) ir Nenadas Deličius (12 tšk.).

Pirmą susitikimą svečiuose Minsko krepšininkai laimėjo 72:58 (15:14, 17:9, 15:20, 25:15).

Antrame kvalifikaciniame etape „Cmoki“ komanda spalio 4 ir 6 dienomis žais su Naharijos „Ironi“ (Izraelis) ekipa.

D. Milkos atstovaujama komanda taip pat tęsia kovą dėl kelialapio

Tartu „TU-Rock“ (Estija) klubas su Diminyku Milka namuose 65:57 (19:10, 15:17, 20:16, 11:14) įveikė Groningeno „Donar“ (Olandija) komandą ir pateko į antrą kvalifikacinį etapą.

Po 16 taškų nugalėtojams pelnė Mandellas Thomas ir Dominykas Milka, 10 – Janaris Joesaaras.

35 su puse minutės (34:17) aikštėje praleidęs lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 14 ir realizavo visus 4 baudų metimus, atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius.

Svečių gretose išsiskyrė Lance'as Jeteras (16 tšk.) ir Jasonas Dourisseau (12 tšk.).

Pirmos šių komandų rungtynės Olandijoje baigėsi lygiosiomis 76:76.

Antrame kvalifikaciniame etape „TU-Rock“ krepšininkai spalio 4 ir 6 dienomis žais su Danijos čempionu Orhuso „Bakken Bears“ klubu.