Pirmajame kėlinyje kiek geriau sekėsi svečiams iš Panevėžio, kurie per 10 min. įgijo 6 taškų pranašumą. Visgi antrajame kėlinyje įsibėgėjo vilniečių snaiperiai – Davidas Loganas ir Deividas Gailius varžovų krepšį užpylė tritaškiais, o sostinės komanda perėmė iniciatyvą ir po 20 min. atsidūrė pirmaujančios vaidmenyje (42:36).

Trečiajame kėlinyje svarstyklės vėl nusviro į „Lietkabelio“ pusę.

Panevėžiečiai susigrąžino iniciatyvą ir beveik visą antrąją mačo pusę komandos žengė koja kojon. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui vilniečiai pamėgino pabėgti, bet to padaryti „Lietkabelis“ neleido. S. Galdikas dėjimu likus žaisti 2 min. 50 sek. atsilikimą sumažino iki 1 taško (62:63) ir įtampa pasiekė aukščiausią tašką.

Po netaiklių vilniečių baudų metimų likus žaisti 1 min. 25 sek. Žygimantas Skučas vėl išvedė svečius į priekį (65:66), o Artūras Gudaitis netrukus prametė abi baudas.

Visgi vėliau baudų mesti stojusio Drew Gordono ranka nedrebėjo ir sugrąžino vilniečiams pranašumą (67:66), o likus žaisti 16 sek. amerikietis blokavo Beno Magdeno metimą. A. Gudaitis pataikė 1 baudą (68:66), „Lietkabeliui“ liko teisė rengti paskutinę ataką, bet ji nebuvo sėkminga.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo D. Loganas, pelnęs 22 taškus (5/11 trit.). 21 tašką pridėjo D. Gailius (5/8 trit.), 11 – D. Gordonas (9 atk.kam.), 4 – Artūras Jomantas, po 3 – Rokas Giedraitis ir Anthony Fisheris.

A. Gudaitis ant parketo praleido net 23 min. tačiau per jas sukrapštė vos 2 taškus (0/1 dvit., 2/6 baud.). Taip pat 2 taškus pridėjo ir Adamas Lapeta.

Pralaimėjusiems 16 taškų surinko S. Galdikas, 11 – B. Magdenas, 8 – Donatas Tarolis, 6 – Mindaugas Lukauskis. Lorenzo Williamso, Žygimanto Janavičiaus ir Kšištofo Lavrinovičiaus sąskaitose – po 5 taškus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai)