1. Ar Kauno „Žalgiris“ ir septintus metus iš eilės taps „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionu? Jeigu žalgiriečiai triumfuos ir vėl, tai bus ilgiausia triumfo serija LKL pirmenybių istorijoje.

2. Ar Klaipėdos „Neptūnas“ vėl nužygiuos iki finalo? Vilniaus „Lietuvos rytas“ per savo gyvavimo istoriją dar niekada du kartus iš eilės nepraleido LKL finalo serijos.

3. Ar „Šiauliai“ ištemps iki sezono pabaigos? Klubo prezidentas Adomas Klimavičius baiminasi, kad dėl sunkios finansinės situacijos komanda gali nebaigti čempionato.

4. Ar Alytaus „Dzūkija“ pasinaudos antru šansu? Jeigu Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ arena būtų atitikusi LKL reikalavimus, šį sezoną aukščiausiame Lietuvos krepšinio divizione būtume matę ne dzūkus, o suvalkiečius.

5. Ko vertas didžiausias LKL talentas? Kauno „Žalgiryje“ žaidžia labiausiai NBA komandas dominantis talentas. Vokietijos pilietybę turinčiam amerikiečiui Isaiah Hartensteinui prognozuojamas šaukimas pirmajame 2017 metų NBA naujokų biržos dvyliktuke. Jis turės progą parodyti savo potencialą LKL žiūrovams.

6. Ar tai bus paskutinis sezonas Lietuvos rinktinės senbuviams? Žalgirietis Robertas Javtokas ir į Panevėžio „Lietkabelį“ atvykę broliai Lavrinovičiai dar nėra tikri, ar 2016-2017 metų sezonas bus paskutinis jų karjeroje.

7. Ar „Lietkabelis“ taps nauju LKL bokštu? Panevėžiečiai šiam sezonui subūrė ambicingą sudėtį ir kelia ambicingus tikslus. Specialistai laiko „Lietkabelį“ didžiausiu būsimu sezono siurprizu.

8. Ar 2016-2017 metų sezoną išvysime tiek staigmenų, kiek ir praėjusį? Pernai „Žalgirį“ arba „Lietuvos rytą“ pamokė visos LKL komandos, išskyrus „Dzūkiją“, nors ji tik per plauką po pratęsimo nusileido vilniečiams.

9. Ar LKL vėl gyvuos beprotiška intriga? 3-6 vietas turnyro lentelėje užėmusias komandas praėjusį sezoną skyrė vos viena pergalė. Treneriai ir žaidėjai aikčiojo, kad Lietuvoje seniai nebuvo tokios intrigos.

10. Kas pateiks didžiausią siurprizą? Praėjusį sezoną didžiausią progresą parodė Prienų-Birštono „Vytautas“. Prieš dvejus metus turnyro lentelėje likęs devintas, praėjusį sezoną „Vytauto“ klubas finišavo ketvirtas.

11. Ar Lietuvoje atsiras dar kokia nors didžiulė aistruolių bendruomenė? Pernai savo statusą galutinai įtvirtino Klaipėda, į vienerias reguliaraus sezono rungtynes pritraukusi vidutiniškai po 3474 žiūrovus – daugiausiai visoje LKL. Prieš artėjantį sezoną abonementų išpardavimo rekordai fiksuojami Panevėžyje.

12. Ar „Lietuvos rytas“ įsigis bent vieną naują lietuvį? Šią vasarą Tomas Pačėsas į komandą nepakvietė nė vieno Lietuvos krepšininko.

13. Kaip Antaną Kavaliauską Vilniuje sutiks „Lietuvos ryto“ gerbėjai? Buvusio vilniečių kapitono perėjimas į „Žalgirį“ buvo skambiausias prieš artėjantį sezoną. Pernai panašų atgarsį sukėlė buvusio žalgiriečio Artūro Gudaičio perėjimas į „Lietuvos rytą“.

14. Ar Rokas Giedraitis taps labiausiai patobulėjusiu LKL žaidėju? Pernai šį titulą gavo akivaizdų progresą padaręs žalgirietis Edgaras Ulanovas. R. Giedraitis savo vertę įrodė „Šiauliuose“, bet pernai nepritapo aukštesniame lygyje Vilniuje. Galbūt per keletą mėnesių Rokas pribrendo kokybiniam karjeros šuoliui?

15. Ar broliai Lavrinovičiai gali išvengti traumų? „Lietkabelio“ sėkmė pastatyta ant žaidėjų sveikatos, o labiausiai nerimaujama dėl Kšyštofo ir Darjušo traumų istorijos. Kadangi Kaziui Maksvyčiui broliai yra gyvybiškai svarbūs žaidėjai, „Lietkabelis“ meldžiasi, kad Dievas duotų jiems sveikatos 2016-2017 metų sezoną.

16. Ar Vytautas Šulskis apgins naudingiausio LKL žaidėjo statusą? Puolėjas pakeitė komandą ir iš „Vytauto“ persikėlė į Utenos „Juventus“. Tiesa, Antanas Sireika, kaip ir kolega treneris Virginijus Šeškus, propaguoja puolimą, todėl V. Šulskis Utenoje neturėtų jausti didelių pasikeitimų.

17. Ar dar turi parako? Bus be galo įdomu stebėti į LKL sugrįžusių gerai pažįstamų žaidėjų Tomo Delininkaičio, Tado Klimavičiaus, D. Lavrinovičiaus ar Gedimino Navicko žaidimą. Tas pats Mindaugas Lukauskis Panevėžyje turės įrodyti, ar dar gali vesti savo gimtą miestą į pergales.

18. Kas turi geriausią organizaciją? Pastaraisiais metais LKL įdėmiai seka savo komandų darbą. Užpernai už klubo veiklos tobulėjimą geriausios organizacijos prizą gavo „Juventus“. Pernai šį apdovanojimą atsiėmė „Neptūno“ atstovai. Šiemet prizui bręsta „Lietkabelis“?

19. Kas taps geriausiu snaiperiu? Jeigu reikėtų dabar organizuoti geriausio LKL snaiperio konkursą, jame dalyvautų tokie patikrinti metikai kaip Artūras Milaknis, Justas Sinica, Derrickas Low, Gytis Sirutavičius, geriausias NKL snaiperis Tadas Rinkūnas, Davidas Loganas, Jimmy Baronas, Darius Gvezdauskas ar Tomas Delininkaitis.