Po dviejų kėlinių komandas skyrė 2 taškai (39:37), tačiau neptūniečiai, įspūdingai sužaidę trečią kėlinį (22:4), atitolo per 20 taškų (61:41) ir pergalės iš rankų jau nepaleido. Tik per paskutinę ataką „Chimki“ pelnytas tolimas metimas atotrūkį padėjo sušvelninti iki vienaženklio skirtumo.

„Neptūną“ į pergalę vedė po 12 taškų pelnę Larris Drew (3/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5 rez. perdav., 5 atk. kam.) ir Jimmy Baronas (2/3 dvitaškiai, 2/4 trit., 2/2 baudos), Vytautas Šarakauskas (2/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/4 baudos, 5 atk. kam.) ir Mindaugas Kačinas (4/7 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9 atk. kam.) įmetė po 11, Mindaugas Girdžiūnas – 10 (2/3 tritaškiai, 4/4 baudos, 3 rez. perdav.), Arvydas Šikšnius – 5 (4 rez. perdav.), Martynas Mažeika – 5, Jerai Grantas – 5 (7 atk. kam.), Tadas Klimavičius – 4 (5 atk. kam.). Laurynas Beliauskas nepasižymėjo. Matas Jucikas ir Arūnas Mikalauskas nerungtyniavo trenerių sprendimu.

Duško Ivanovičiaus treniruojamos „Chimki“ gretose pasižymėjo 15 taškų surinkęs Sergejus Monia (8 atk. kam.), Justinas Carteris surinko 13 taškų, Viačeslavas Zaicevas – 12, Nobelis Bougou-Colo – 8, Dimitrijus Sokolovas – 6, Ruslanas Patejevas ir Earlas Rolandas – po 4, Perry Jonesas – 3, Valerijus Lichodejus – 2 tšk.

„Neptūnas“ laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių - 38:29.

2016-2017 metų „Neptūnas“ varžysis ne tik LKL, bet ir ambicingame FIBA Čempionų lygos turnyre, o „Chimki“ ekipa rungtyniaus Europos taurės varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)