Rusijos komanda nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį (16:8) ir pirmą kėlinį baigė pirmaudama 9 taškais (33:24). Antrame ketvirtyje „Lietkabelis“ jau sėkmingiau žaidė puolime ir tai leido beveik ištirpdyti turėtą deficitą – 55:56.

Po didžiosios pertraukos „Avtodor“ vėl susigrąžino iniciatyvą ir pranašumą į savo rankas (80:72). Paskutiniame ketvirtyje panevėžiečiai kilo į lemiamą šturmą ir buvo beveik pasiviję varžovus, bet išlyginti rezultato nepavyko, todėl pergalę 95:92 pasiekė Saratovo krepšininkai.

„Lietkabeliui“ Kšyštofas Lavrinovičius per 27 minutes pelnė 25 taškus (7/9 metimai „iš žaidimo“, 9/9 baudos metimai, 6 atk. kam.). 15 įmetė Gintaras Leonavičius (5 atk. kam.), 13 – Mindaugas Lukauskis (3/6 tritaškiai), po 10 – Simas Galdikas ir Žygimantas Skučas.

Peržiūroje dalyvaujantis Lorenzo Williamsas per 17 minučių surinko 5 taškus (2/3 metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir taisykles pažeidė 4 sykius.

„Avtodor“ gretose nesulaikomas buvo 38 minutes žaidęs ir per jas 30 taškų pelnęs bei 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Brandenas Frazieris. Nickas Minnerathas (31 min.) pasižymėjo 20 taškų, o Michaelas Carrera – 16.

„Lietkabelis“ vyks į draugišką turnyrą Liepojoje, kur rugsėjo 9 dieną 17.00 valandą kausis su Ventspilio „Ventspils“ klubu.