LKL bronzos medalininkus į pergalę vedė naujasis komandos kapitonas Davidas Loganas. 33-ejų metų gynėjas per 20 minučių spėjo pelnyti 19 taškų (1/1 dvit., 5/6 trit., 2/2 baud. met.), atkovoti 5 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 30 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino 17 taškų pridėjęs Artūras Gudaitis ir 14 įmetęs Rokas Giedraitis. 9 taškus pelnė Deividas Gailius, po 8 – Adamas Lapeta ir Artūras Jomantas, 6 – Drew Gordonas.

Kantu ekipos garbę ginantis Vaidas Kariniauskas mačą pradėjo starto penkete ir aikštėje iš viso praleido 28 minutes. Per šį laiką 22-ejų metų olimpietis įmetė 6 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud. met.), atkovojo 1, bet prarado 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir pats taisykles pažeidė 3 kartus bei surinko 5 naudingumo balus.

Pas R. Kurtinaitį treniruotėse prakaitą lieja dar trys lietuviai, bet jiems pasireikšti specialistas leido skirtingai: Justas Sinica per 14 minučių pelnė 3 taškus, Simonas Serapinas žaidė 4 minutes ir taškais nepasižymėjo, o Valdas Vasylius nepakilo nuo suolo.

Rezultatyviausiai „Acqua Vitasnella“ komandoje rungtyniavo Zabianas Dowdellas (15 tšk.), Gani Lawalis (15 tšk.), JaJuanas Johnsonas (14 tšk.) ir Franas Pilepičius (11 tšk.).

Komandos jėgas tarpusavyje dar kartą išmėgins penktadienį.

Abejoms ekipoms tai buvo antrosios rungtynės šiemet: vilniečiai be gailesčio 97:52 sudaužė Alytaus „Dūzkiją“, o Kantu klubas 81:94 turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų pranašumą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)