Nors pirmus du kėlinius aikštėje vyko lygi kova ir vilniečiai po jų pirmavo tik vienu metimu (40:38), po didžiosios pertraukos skirtumas tarp komandų augo nepadoriu tempu – antrąją pusę „Lietuvos rytas“ laimėjo net 57:14.

Susitikime dar nežaidė neseniai į Vilnių atvykę klubo naujokai Drew Gordonas ir Corey Fisheris.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Rokas Giedraitis, 17 – Artūras Gudaitis (10 atkovotų kamuolių), 13 – Davidas Loganas, 10 – Deividas Gailius.

12 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Jimmy Gavinas, 9 – Gediminas Navickas, 8 – Joey Van Zegerenas.

„Lietuvos ryto“ starto penketas: D. Loganas, D. Gailius, A. Jomantas, K. Kadji ir A. Lapeta.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė svečiai, D.Gailius atsakė dvitaškiu – 2:2. D. Loganas smeigė tritaškį, netrukus A.Gudaitis sulaukė puikaus komandos draugo perdavimo - 8:10 (5 min.). Vyriausiasis treneris T.Pačėsas jau pirmojo kėlinio viduryje suteikė progą aikštėje pasireikšti jaunajam ekipos įžaidėjui A. Pilauskui.

Į kovą stojo ir J. Jucikas, K. Guščikas bei R. Giedraitis. „Dzūkija“ rezultatyviai puolė, tačiau alytiškių persvarą tirpdė R. Giedraičio tritaškis. Paskutinę ketvirčio sekundę žiūrovus ant kojų pakėlė taikliai iš toli atakavęs D. Loganas – 17:19.

K. Kadji „apdovanojo“ varžovą bloku ir greitą ataką užbaigė A.Gudaitis (21:21). Aktyviai besigynęs D. Loganas perėmė kamuolį – R.Giedraitis pelnė lengvus taškus (27:23).

K. Kadji puolime atkovojo kamuolį, pataikė sudėtingą dvitaškį ir dar privertė varžovą prasižengti. Po dviejų kėlinių rezultatu 40:38 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Pailsėję Vilniaus žaidėjai surengė spurtą 8:0 (48:38, 22 min.) ir „Dzūkija“ buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės.

D. Gailius smeigė tritaškį, A. Lapeta galingu dėjimu nepaliko varžovui jokių vilčių apsiginti. Savo žodį tarė ir R. Giedraitis, pelnęs 5 taškus iš eilės (61:43, 28 min.). Prieš paskutinį ketvirtį vilniečiai pirmavo 63:43.

A. Pilauskas perėmė ekipos puolimo lyderio rolę - pataikė tritaškį, o netrukus perėmė kamuolį ir pelnė taškus iš po krepšio. J. Jucikas surengė įspūdingą reidą per visą aikštę ir dėjimu užbaigė ataką, o galutinis rezultatas – 97:52.