„Žinau, kad Lietuva yra krepšinio šalis ir žmonės garbina šią sporto šaką. Tai buvau girdėjęs dar prieš pasirašydamas kontraktą.

Man yra tekę kelis kartus žaisti prieš Kauno „Žalgirį“ Eurolygos turnyre, kaip ir prieš Vilniaus komandą. Todėl puikiai žinau, ko galima tikėtis“, - atvykęs į Lietuvos sostinę kalbėjo amerikietis.

185 cm ūgio krepšininkas teigė, kad apie savo būsimą vaidmenį komandoje su strategu Tomu Pačėsu dar nekalbėjo.

„Pažįstu ekipos vyr. trenerį, kurio vadovaujamoje Sopoto komandoje žaidžiau dvejus metus. Mūsų santykiai puikūs, todėl buvo gera mintis vėl rungtyniauti jo ekipoje.

Dar neteko kalbėtis apie savo būsimą rolę komandoje. Aišku, aš Tomą puikiai pažįstu - lygiai taip pat, kaip ir jis mane. Todėl manau, kad treneriui nebuvo reikalo su manimi apie tai diskutuoti“, - oficialiai „Lietuvos ryto“ svetainei sakė D. Loganas.

Patyręs gynėjas nedvejojo paklaustas apie garsiausių šalies komandų tarpusavio rungtynes.

„Žinoma, man yra tekę girdėti apie Lietuvos derbį tarp Vilniaus ir Kauno ekipų. Man tai primena grandų susitikimus Graikijos lygoje, kai žaidžia Atėnų „Panathinaikos“ prieš Pirėjo „Olympiakos“. Kausimės prieš kauniečius dėl šalies čempionų žiedų“, - kalbėjo gynėjas.

Savo trofėjų lentynoje daugybę titulų turintis D. Loganas šnekėjo apie būsimus tikslus tiek komandai, tiek jam pačiam. Septynis sezonus Eurolygoje žaidęs ir dviženklį taškų vidurkį (11,5) išlaikęs snaiperis stengsis pasidalinti sukaupta patirtimi su ekipos draugais.

„Praėjusiame sezone „Lietuvos ryto“ komanda iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę, todėl turėsime ginti šį titulą. Taip pat bandysime žengti žingsnį į priekį ir kituose turnyruose.

Žinau, kad „Žalgiris“ yra laimėjęs nemažai Lietuvos krepšinio lygos titulų iš eilės, todėl stengsimės nutraukti šią kauniečių seriją.

Mano užduotis - sunkiai dirbti treniruočių metu ir padėti jaunesniams žaidėjams suprasti, kaip galima pasiekti pergales. Trokštu pasidalinti savo patirtimi“, - teigė D. Loganas.