Turkijos rinktinė po atkaklios kovos 68:62 (10:11, 23:12, 13:20, 22:14) įveikė Senegalą, į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę ir A grupėje užėmė antrąją vietą.

Rezultatyviausiai turkų gretose žaidė 23 taškus pelnęs natūralizuotas amerikietis Ali Muhammedas, taip pat atlikęs ir 7 rezultatyvius perdavimus. 14 taškų pridėjo Semihas Erdenas, 8 – Sinanas Guleras.

Pralaimėjusiems, kurie liko be pergalių ir grupėje užėmė paskutinę, trečiąją vietą, 15 taškų surinko Maley'e N'Doye.

Pirmąją vietą grupėje užėmė abejas žaistas rungtynes laimėjusi Kanada.

Pusfinalyje Turkijos rinktinė žais su pirmąja B grupėje komanda, kuria tapo Prancūzija.

Prancūzai, vertęsi be Nicolo Batumo, tik po dramatiškos kovos ir fantastiško spurto ketvirtame kėlinyje 66:59 (13:14, 10:17, 15:17, 28:11) įveikė Naująją Zelandiją, kuri liko antra ir pusfinalyje susitiks su kanadiečiais.

Po trijų kėlinių zelandai pirmavo 10 taškų skirtumu (48:38), tačiau lemiamą ketvirtį prancūzai pradėjo įspūdingai – laimėjo atkarpą net 20:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai (58:52).

Prancūzija: Mickaelis Gelabale 11, Borisas Diaw ir Kimmas Tillie po 10, Thomas Heurtelis, Nando de Collo ir Joffrey Lauvergen po 7 taškus.

Naujoji Zelandija: Corey Websteris 21 (5/15 tritaškiai), Tai Websteris 9, Isaacas Fotu 8 taškai.

Į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes pateks tik turnyre Filipinuose pirmąją vietą užėmusi ekipa.