Rungtynes aktyviau pradėjo lietuviai, kurie antrojo kėlinio viduryje turėjo devynių taškų persvarą. Tačiau kėliniui baigiantis serbai sugebėjo rezultatą išlyginti. Vėliau kova vyko taškas į tašką ir tik rungtynių pabaigoje Lietuva vėl išsiveržė į priekį.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Martynas Varnas, kuris įmetė 13 taškų (1/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/4 baudų metimų). Laurynas Birutis ir Kristupas Žemaitis pridėjo po 10 taškų.

Lietuviai smarkiai pranoko serbus mėtydami tritaškius. T.Masiulio vadovaujama komanda pataikė 10/24 tolimų metimų, kai Serbija – vos 2 iš 22. Tačiau Lietuvos dvidešimtmečiai atkovojo 10 kamuolių mažiau (30:40).

T.Masiulis po stovyklos Druskininkuose į Turkiją išsivežė 14 žaidėjų. Po šio turnyro turėtų paaiškėti galutinis komandos dvyliktukas, kuris atstovaus Lietuvi Europos U20 vaikinų krepšinio čempionate, liepos 16-24 dienomis vyksiančiame Helsinkyje.

„Turnyre Turkijoje šlifuosime tai, ką mokėmės Druskininkuose ir po turnyro turėsime apsispręsti dėl galutinės komandos sudėties“, – apie pagrindinius turnyro Stambule uždavinius kalbėjo T.Masiulis.