Pirmuosius du mačus išvykoje Tartu komanda varžovams pralaimėjo 81:97 (21:27, 20:24 21:25, 19:21) ir 69:71 (18:22, 22:19, 17:11, 12:19), trečiajame susitikime namuose iškovojo pergalę 75:68 (20:21, 18:23, 17:15, 20:9), tačiau ketvirtą dvikovą savo aikštėje pralaimėjo 62:77 (15:19, 10:13, 16:26, 21:19).

Penktosiose rungtynėse po 9 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Kristenas Meisteris, Karolis Petrukonis ir Evaldas Žabas.

Per nepilnas 23 minutes (22:47) K. Petrukonis pataikė 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to jis sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį bei prasižengė 2 kartus.

Beveik 26 minutes žaidęs E. Žabas prametė visus 4 tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 6, realizavo 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Morrisas Curry's, 15 – Rolandas Freimanis, po 10 – Rainas Veidemanas ir Shawnas Kingas.

Po metų pertraukos čempionų titulus susigrąžinę „Kalev/Cramo“ krepšininkai stipriausiais Estijoje tapo septintą kartą, o titulą praradusi „TU-Rock“ ekipa sidabru po nepriklausomybės atkūrimo tenkinosi dešimtą kartą.