Tiek Rimantas Kaukėnas, tiek Darjušas Lavrinovičius mačą pradėjo starto penkete. Abu veteranai surinko po dviženklį taškų, bet to neužteko.

R. Kaukėnas per 28 minutės pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 0/2 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

D. Lavrinovičius žaidė kiek mažiau – 17 minučių. Per šį laiką vidurio puolėjas spėjo įmesti 10 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovoti 3, perimti ir prarasti po 2 kamuolius, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokuoti ir surinkti po 3 pražangas bei į savo kraitį įsidėti 12 naudingumo balų.

Tuo metu kitoje barikadų pusėje rungtyniaujantis B. Veikalas per 5 minutes prametė abu tritaškius, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 0 naudingumo balų.

Serijoje iki trijų pergalių „Grissin Bon“ vis pirmauja 2-1. Ketvirtosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos Aveline.

Emilijos Redžo komanda „Serie A“ pirmenybių reguliariajame sezone užėmė antrą, o „Sidigas“ klubas – trečią vietą.