Madrido „Real“ klubas su J. Mačiuliu išvykoje 97:90 (23:20, 22:24, 28:24, 24:22) įveikė „Sevilla“ krepšininkus ir galutinėje rikiuotėje su 29 pergalėmis užėmė antrą vietą.

31-erių metų kaunietis mačą pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 24 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 ir 1 kamuolį prarado, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 5 naudingumo balus.

Kitame mače akis į akį susidūrė du tautiečiai – M. Kuzminskas ir Eimantas Bendžius. Šioje akistatoje pajėgesnis buvo pirmojo klubas – Malagos „Unicaja“ svečiuose 77:64 (13:17, 22:15, 23:20, 19:12) įveikė Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ ekipą.

M. Kuzminskas nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą žaidėjas. 26-erių vilnietis per 19 aikštėje praleistų minučių spėjo surinkti 12 taškų (3/5 dvit., 0/4 trit., 6/6 baud. met.), 5 atkovotus, 2 perimtus ir 1 pražangą bei prarasti 2 kamuolius bei išprovokuoti 3 pražangas. Puolėjo sąskaitoje – 13 naudingumo balų.

E. Bendžius taip pat buvo rezultatyvus, tačiau ne tiek naudingas – pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/6 trit.), bet surinko tik surinko 4 naudingumo balus. Per 29 žaidimo minutes jis atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir pats 3 kartus pažeidė taisykles.

Už atkrintamųjų borto liko ir Bilbao „Basket“ ekipa, kurios garbę gina Tautvydas Šležas. Baskai paskutinėse sezono rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 72:73 (18:21, 18:12, 18:9, 18:31) gavo antausį nuo Saragosos CAI žaidėjų.

206 cm ūgio puolėjas buvo registruotas susitikimui, tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolelio taip ir nepakilo.

Sėkmė nusišypsojo Manresos ICL komandai, kurioje rungtyniauja Marius Grigonis – ji Vitorijoje 80:83 (22:15, 13:21, 21:18, 24:29) pralaimėjo Eurolygos finalo ketverto dalyviams „Laboral Kutxa“ krepšininkams, bet išsaugojo vietą aukščiausiame divizione.

22-ejų metų lietuvis per 28 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (1/6 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį prasižengė, išprovokavo net 7 varžovų pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.

Paskutinis bilietas į žemesnę lygą atiteko Madrido „Estudiantes“ klubui, kuris autsaiderių dvikovoje išvykoje 73:78 (23:24, 11:7, 25:21, 14:26) prieš absoliučią lygos autsaiderę San Sebastiano „Gipuzkoa Basket“ komandą.