Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei A. Milaknis smeigė tritaškį ir sumažino „Zenit“ pranašumą iki keturių taškų (87:91). Vėliau „Uniks“ pelnė dar septynis taškus bei iškovojo dramatišką pergalę (94:93).

Lemiamas A. Milaknio tritaškis ir buvo vienintelis iš keturių bandymų, kurį lietuviui pavyko pataikyti rungtynėse Kazanėje. Iš viso snaiperis aikštelėje praleido 18 minučių, per kurias taip pat prametė vieną dvitaškį, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus.

„Uniks“: Keithas Langfordas 30 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 10 išprov. praž.), Joaquimas Colomas 26 (7 rez. perd.), Lataviousas Williamsas 15, Marko Baničius 14.

„Zenit“: Zabianas Dowdellas 18 (6 rez. perd.), Kasparas Berzinis 17 (12 atk. kam.), Janis Timma 14, Omaras Thomasas 11, Artiomas Vikhrovas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)