Varžovų gynybos gniaužtuose strigę vilniečiai prieš didžiąją pertrauką turėjo 12 taškų deficitą (19:31), kurį per trečiąjį ketvirtį sugebėjo sumažinti vos taškus – 40:51.

Tačiau lemiamame kėlinyje „Lietuvos ryto“ jaunimas sužibo naujomis spalvomis ir likus žaisti 2:14 min., po Deivido Sirvydžio tritaškio, atsidūrė priekyje (66:63). Tačiau pranašumu ilgai džiaugtis neteko, nes Ispanijos klubo žaidėjai aštrių reidų dėka šovė į priekį, o lemiamomis akimirkomis neklydo mesdami baudų metimus, ir laimėjo 70:68.

19 taškų Vilniaus ekipai pelnė Aistis Pilauskas (5 atk. kam., 4 rez. perd.), 13 – Karolis Giedraitis, 11 – Vitalijus Kozys.

„Real“ gretose nesustabdomas buvo Dino Radončičius, surinkęs 24 taškus, 8 atšokusius kamuolius ir 30 naudingumo balų. Jam geriausiai talkino 16 taškų pridėjęs Ignacio Ballespinas.

Pirmame turnyro mače vilniečiai 77:70 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ bendraamžius, kurie penktadienio popietę 85:66 (13:15, 21:20, 23:15, 28:18) sutriuškino šeimininkę Berlyno ALBA komandą.

Šeštadienį „Lietuvos rytas“ išbandys jėgas su ALBA žaidėjais. Norėdamas patekti į finalą, kuriame vietą garantuoja tik grupės nugalėtojų vardas, jis privalo ne tik pats įveikti varžovus, bet ir tikėtis itin palankaus rezultato kitoje varžovų akistatoje.

„Lietuvos rytas“, kuris Eurolygos jaunimo turnyrą yra laimėjęs 2012 metais Stambule, atrankos turnyre Kaune liko antras, finale nusileidęs „Žalgirio“ ekipai. Vis tik Sostinės jaunimas sulaukė Eurolygos vadovų įvertinimo ir gavo kvietimo į Berlyną, kuriame dėl trofėjaus kaunasi 8 komandos.