Pirmąsias dvejas serijos rungtynes Emilijos Redžo komanda savo aikštėje laimėjo 85:68 (28:18, 23:22, 16:19, 18:9) bei 82:75 (20:22, 17:22, 20:18, 25:13).

Starto penkete trečiąją dvikovą pradėjusio R. Kaukėno sąskaitoje – 15 (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 4/5, baudos 1/2) taškų, 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 2 pražangos per 26 minutes.

D. Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 9 žaidimo minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 2, realizavo abu baudų metimus, tačiau prametė dvitaškį.

Po 19 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Pietro Aradori ir Andrea De Nicolao, 13 – Amedeo Della Valle, 10 – Achille Polonara.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Loganas (16 tšk.), Kennethas Kadjis (15 tšk.) bei Jarvis Varnado (14 taškų).