D. DeRozanas pelnė 34 taškus ir pakartojo savo rezultatyvumo atkrintamose varžybose rekordą, K. Lowry įmetė 25 taškus. Tiesa, abiejų dvitaškių taiklumas galėtų būti daug geresnis (10/21 ir 5/18). Traumuotą Joną Valančiūną starto penkete pakeitęs Bismackas Biyombo, surinko 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko keletą įspūdingų dėjimų ir blokavo net 4 metimus.

Čiurnos traumą besigydantis Jonas Valančiūnas negali padėti Toronto komandai. D. DeRozanas ketvirtame kėlinyje susižeidė nykštį, bet grįžo į aikštę ir dar pelnė 8 taškus.

Svečiams iš Majamio Dwyane'as Wade'as pelnė 20, slovėnas Goranas Dragičius ir Joshas Richardsonas – po 13, o Joe Johnsonas – 11 taškų.

Toronto krepšininkai, palaikomi 20,2 tūkst. žiūrovų, pirmavo nuo pat susitikimo pradžios. Jie antrame kėlinyje turėjo 20 taškų (55:35), o prieš ketvirto ketvirčio pradžią – 13 taškų persvarą (75:62). Tačiau likus 1:54 min. iki lemiamo kėlinio pabaigos, D. Wade'as baudų metimais sumažino šį pranašumą iki minimumo 88:87.

Beje, dar antrame kėlinyje „Heat“ spurtas 10:0 per 3 minutes ir 39 sekundes sumažino svečių atsilikimą iki 45:55.

Tuo metu iniciatyvos ėmėsi aikštės šeimininkų lyderiai. D. DeRozanas pataikė baudas, „Heat“ prarado kamuolį, o K. Lowry dar smeigė tritaškį (93:87, likus 52 sek.). Tada pražangomis stabdomas D. DeRozanas įmetė visas 4 baudas (viso – 11/11) ir mačo baigtis tapo aiški.

„Raptors“ žaidėjas DeMarre'as Carrollas trečiajame kėlinyje patyrė riešo traumą. 6 taškus pelnęs puolėjas aikštėje daugiau nebepasirodė. Taip pat susižeidė ir „Heat“ puolėjas britas Luolas Dengas. Jis traumavo riešą ir taip pat buvo priverstas baigti savo rungtynės anksčiau laiko. Kol kas neaišku, kokio rimtumo šios traumos.

Šeštosios serijos rungtynės vyks Majamyje naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku.

Priminsime, kad pirmose serijos rungtynėse „Raptors“ komanda namuose nusileido varžovams po pratęsimo 96:102, antrame mače savo aikštėje įveikė Majamio ekipą po pratęsimo 96:92, o serijai persikėlus į Majamį pavyko 95:91 laimėti ir trečią susitikimą, tačiau ketvirtame nusileido varžovams vėl po pratęsimo 87:94.

Abi komandos rungtyniauja be starto penketo centrų – J. Valančiūno ir Hassano Whiteside‘o.

Rezultatas:

Toronto „Raptors“ – Majamio „Heat“ – 99:91 (28:18, 27:27, 20:17, 24:25), – serija 3-2.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 34 (34 min., 10/21 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 11/11 baudos), Kyle Lowry 25 (41 min. 5/18 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 3/4 baudos), Bismackas Biyombo 10 (38 min., 4/5 dvitaškiai, 2/4 baudos), kanadietis Corey Josephas 9 (5 rez. perdav., 4/6 dvitaškiai, 1/1 baudos), Patrickas Pattersonas 8 (40 min., 6 atk. kam., 3/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), DeMarre'as Carrollas 6, Jasonas Thompsonas 2, Normanas Powellas 0 taškų (3 min.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 20 (34 min., 7 atk. kam., 4 rez. perdav., 5/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/10 baudos), Goranas Dragičius (39 min., 5 atk. kam., 5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 0/1 baudos) ir Joshas Richardsonas (22 min., 2/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) po 13, o Joe Johnsonas 11 (33 min., 8 atk. kam., 4/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), Justise'as Winslow 8, Joshas McRobertsas, Udonis Haslemas ir Tyleris Johnsonas po 6, Luolas Dengas ir Geraldas Greenas po 4 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)