„Geriau, kai darbai kalba patys už save, bet smagu ir pasidžiaugti pasiekimais“, – šmaikštavo RKL prezidentas Darius Gudelis, nuoširdžiai dėkojęs už rėmėjų indėlį į lygos progresą.

„Smagu, kad RKL vysto krepšinį ir mažuose miesteliuose, nes patraukia jaunimą iš gatvių, taip sėkmingai įgyvendinanti ir socialinę programą. Linkiu, kad lyga sustiprėtų“, – išskirtiniu lygos indėliu džiaugėsi A. Butkevičius.

Finišavęs RKL sezonas dalyviu skaičiumi buvo rekordinis per pastaruosius penkerius metus. Dėl medalių iš viso varžėsi 36 komandos: 16 – A, 20 – B divizione.

Pajėgiausio diviziono nugalėtojais tapo Kauno KTU krepšininkai, finalo serijoje 3-1 pranokę Tauragės klubą, o bronzos medaliais pasidabino Kauno „Omega-United“ žaidėjai.

B diviziono prizininkų trejetas išsirikiavo tokia tvarka: Plungės „Olimpas“, Kauno VDU-2 ir Stakliškių „Guosta“.

Naudingiausiu A diviziono krepšininku išrinktas Martynas Airošius iš „Kretingos“ komandos (19,3 tšk., 7,1 atk. kam., 4,3 rez. perd., 23,5 naud. bal.), o B diviziono – Gytis Radzevičius iš „Kupiškio“ ekipos (26,1 tšk., 10,5 atk. kam., 33,1 naud. bal.).

Perspektyviausio RKL žaidėjo titulas atiteko Alytaus SRC „Dzūkija“ lyderiui 17-mečiui Grantui Vasiliauskui (14,5 tšk., 7,6 atk. kam., 17,3 naud. bal.), geriausiu lygos teisėju tapo Justas Katauskas, o specialus prizas už nuopelnus vystant RKL įteiktas Arvydui Kregždei.

Geriausiu RKL A diviziono treneriu pripažintas čempionės Kauno KTU komandos vedlys Vytautas Pliauga, o B diviziono – Alidas Žukauskas, į viršūnę atvedęs Plungės „Olimpo“ krepšininkus.

Kiti apdovanojimai: rezultatyviausi žaidėjai – Domantas Senda (A divizionas) ir G. Radzevičius (B divizionas), daugiausiai kamuolių atkovojantys – Gediminas Povilauskas (A) ir Ignas Juškevičius (B), daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikę – Vytautas Padgureckas (A) ir Ignas Ryla (B), taikliausi – Mantas Tomaševičius (A) ir Mindaugas Tamušauskas (B), geriausi besiginantys – Rokas Janickas (A) ir Laurynas Ribakas (B), geriausi komandų vadovai – Kęstutis Čepulis (A) ir Nerijus Vasiliauskas (B).

Apdovanojimai komandoms: geriausią komunikaciją rengusi – Tauragės „Fortūna-Agava“, geriausias debiutas – Vilniaus „Lietuvos rytas-2“, taikliausia – Kelmės „Kelmė“, geriausiai besiginanti – Plungės „Olimpas“, rezultatyviausia – Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, aktyviausios komandos gerbėjai – „Tauragė“, korektiškiausia – „Kretinga“.

Praėjęs sezonas buvo patrauklesnis ne tik patiems krepšininkams, bet ir komandų sirgaliams – pirmą kartą istorijoje RKL kovos buvo transliuojamos tiesiogiai per DELFI TV. Žiūrovai turėjo galimybę išvysti 16 rungtynių.