Antrą kėlinį puikiai sužaidęs „Juventus“ varžovams leido įmesti vos 7 taškus, kuomet pats įmetė 24 ir susikrovė 12 taškų persvarą (36:24).

Visgi trečiame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom – ketvirtį 23:8 laimėjo jau „Vytautas“ ir išsiveržė į priekį (47:44).

Lemiamame ketvirtyje žaidimas vyko apylygiai. Visgi pergalę sugebėjo išplėšti „Juventus“ komanda – jos didvyriu tapo Saulius Kulvietis, likus 0,9 sek. įmetęs dvitaškį ir padovanojęs savo ekipai pergalę.

Iš viso S. Kulvietis pelnė 12 taškų, tiek pat pridėjo ir Egidijus Dimša. Po 11 įmetė Spenceris Butterfieldas ir Edgaras Želionis.

Tuo metu „Vytauto“ ekipai 14 taškų pelnė Serhii Zahreba, 13 – Šarūnas Vasiliauskas, 12 – Laimonas Kisielius.

Pirmose serijos rungtynėse Prienuose laimėjo „Vytautas“ (98:91), antrose Utenoje – „Juventus“ (93:88).

Ketvirtasis ir galbūt lemiamas serijos mačas vyks ketvirtadienį Utenoje.

„Vytautas“: Serhii Zahreba 14, Šarūnas Vasiliauskas 13, Laimonas Kisielius 12, Vaidas Čepukaitis 9.

„Juventus“: Saulius Kulvietis ir Egidijus Dimša po 12, Spenceris Butterfieldas ir Edgaras Želionis (9 atk. kam.) po 11, Chavaughnas Lewisas 10.