Toronto ekipa serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 3-2.

Lietuvos rinktinės centras susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė 22 su puse minutės (22:34), pataikė 5 dvitaškius iš 8 ir 1 baudą iš 3. Aukštaūgis iš Utenos dar atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus ir 4 kartus suklydo.

Pagaliau atkrintamose varžybose „iššovė“ vienas „Raptors“ lyderių DeMaras DeRozanas, kuris įmetė net 34 taškus, Kyle'as Lowry surinko 14, J. Valančiūno dubleris iš Kongo Bismackas Biyombo – 10 taškų ir sugriebė net 16 kamuolių po krepšiais, o Normanas Powellas pelnė 10 taškų.

Svečių iš Indianos gretose nesulaikomas buvo 39 taškus pelnęs, 8 kamuolius atkovojęs ir tiek pat rezultatyvių perdavimų atlikęs Paulas George'as. „Pacers“ pirmame kėlinyje pirmavo net 17 taškų skirtumu (35:18), o ketvirtame dar turėjo 13 taškų pranašumą (90:77) prieš šeimininkus. George'o Hillo sąskaitoje 15, o Myleso Turnerio - 14 taškų.

P. George'as ir K. Lowry buvo nubausti techninėmis pražangomis už susistumdymą trečiame ketvirtyje.

Indianos krepšininkai pataikė 13 tritaškių iš 29, o Solomono Hillo tolimas taiklus metimas iš aikštės krašto paskutinę sekundę galėjo lemti pratęsimą, bet teisėjai po vaizdo peržiūros nusprendė, kad kamuolys nuo rankos į krepšį skriejo jau po laiko. 19,800 fanų Toronto arenoje šėlo iš džiaugsmo.

„Raptors“ likus žaisti 6 su puse minutės ketvirtame kėlinyje (6:31) pagaliau išlygino rezultatą 92:92, o netrukus ir atitrūko (98:92), bet „Pacers“ ekipa kovojo iki paskutinės akimirkos ir dramatiškos aikštės šeimininkų pergalės.

Mačą arenoje stebėjo ir „Raptors“ pergale džiaugėsi legendinis Magicas Johnsonas, o Toronto klubo ambasadorius reperis Drake'as po rungtynių „Instagram“ tinkle publikavo varžovų lyderio P. George'o nuotrauką su pripiešta didžiule ašara.

Paulas George'as su pripiešta ašara

Šeštas Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes Indianapolyje komandos žais naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku.

Pirmą serijos mačą namuose „Raptors“ krepšininkai varžovams pralaimėjo 90:100 (24:19, 21:24, 22:27, 23:30), o antrą savo arenoje laimėjo 98:87 (27:16, 26:32, 21:18, 24:21). Trečiose rungtynėse Indianapolyje sėkmė lydėjo Toronto komandą – 101:85 (24:17, 29:19, 18:23, 30:26), o ketvirtas „Raptors“ varžovams pralaimėjo 83:100 (16:28, 26:29, 16:16, 25:27).

Rezultatas:

Toronto „Raptors“ – Indianos „Pacers“ – 102:99 (20:35, 32:26, 25:29:25:9), - serija 3-2.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 34 (8/18 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 12/13 baudos), Kyle'as Lowry 14 (2/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/8 baudos, 5 rez. perdav.), Jonas Valančiūnas 11, Bismackas Biyombo (16 atk. kam., 3/5 dvitaškiai, 4/4 baudos) ir Normanas Powellas (4/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos) po 10, Patrickas Pattersonas 8, kanadietis Cory Josephas 7, DeMarre'as Carrollas 5, Terrence'as Rossas 3 taškai.

„Pacers“: Paulas George'as 39 (6/8 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 12/12 baudos), George'o Hillo 15, Mylesas Turneris 14, Solomonas Hillas 11, Monta Ellis 8, C. J. Milesas 5, prancūzas Ianas Mahinmi 4, Rodney Stuckey 2, buvęs žalgirietis Ty Lawsonas 1 taškas.

Kitose Rytų konferencijos ketvirtfinalio penktose rungtynėse Atlantos „Hawks“ klubas savo aikštėje nugalėjo Bostono „Celtics“ komandą 110:83 (15:20, 32:19, 42:23, 21:21) ir persvėrė serijos santykį 3-2.

Atlantos „Hawks“ – Bostono „Celtics“ – 110:83 (15:20, 32:19, 42:23, 21:21), - serija 3-2.

„Hawks“: Mike'as Scottas 17, Kentas Bazemore'as ir Jeffas Teague po 16, Kyle'as Korveris 13, Paulas Millsapas 10, vokietis Dennis Schroderis 9, Krisas Humphriesas 8, Alas Horfordas ir šveicaras Thabo Sefolosha po 6, Timas Hardaway Jr. 4, Lamaras Pattersonas 3, Kirkas Hinrichas 2 taškai.

„Celtics“: Evanas Turneris 15, Jae Crowderis, Jaredas Sullingeris ir Marcusas Smartas po 10, Isaiah Thomas 7, Tyleris Zelleris 6, Jordanas Mickey 4, R. J. Hunteris 3, Jamesas Youngas 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (115)