Kitas „Thunder“ krepšininkų varžovas – San Antonijaus „Spurs“ klubas. Pusfinalio serija prasideda jau šeštadienį (balandžio 30-ą d.).

Oklahomos komanda laimėjo pirmas (108:70 – namuose), trečias (131:102 – svečiuose) ir ketvirtas (119:108 – svečiuose) serijos rungtynes, o Dalaso ekipa – tik antras (85:84 – svečiuose).

Oklahomos klubui Russellas Westbrookas stebint 18,2 tūkst. žiūrovų pelnė 36 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Kevinas Durantas įmetė 33, o Stevenas Adamsas – 15 taškų ir sugriebė 10 kamuolių po krepšiais.

Svečiams iš Dalaso, kuriems šis NBA sezonas jau baigtas, vokietis Dirkas Nowitzkis surinko 24, kanadietis Dwightas Powellas – 16, Justinas Andersonas – 14, o gruzinas Zaza Pačulija – 12 taškų (9 rezultatyvūs perdavimai ir 7 atkovoti kamuoliai).

Likus 4 min. iki ketvirto kėlinio pabaigos „Mavericks“, kuriems trūko traumuotų centro Salah Mejri ir puolėjo Davido Lee, beveik pasivijo varžovus 103:107, bet tada D. Nowitzkis buvo nubaustas technine pražanga ir aikštės šeimininkai negrįžtamai nutolo 113:103.

Rytų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtame susitikime Šarlotės „Hornets“ klubas savo aikštėje nugalėjo Majamio „Heat“ komandą 89:85 (19:26, 29:13, 21:22, 20:24) ir išlygino serijos santykį 2-2.

Šarlotės ekipai mažiausias žaidėjas aikštėje Kemba Walkeris pelnė net 34 taškus ir pasiekė atkrintamų varžybų savo rezultatyvumo rekordą. Jis įmetė 11 taškų iš eilės ketvirtame kėlinyje, kai ir sprendėsi rungtynių likimas. Jeremy Linas surinko 21 tašką, o Courtney Lee pataikė lemiamus baudos metimus, likus 4,6 sek. iki mačo pabaigos. Iš viso jis pelnė 11 taškų ir patikimai dengė priešininkų lyderį Dwyane'ą Wade'ą, kurio sąskaitoje tik 12 taškų.

Svečių iš Majamio gretose rezultatyviausi Joe Johnsonas (16 tšk.) ir britas Luolas Dengas (15 tšk.). „Heat“ antrame kėlinyje buvo atsilikę net 18 taškų skirtumu, bet paskutinio ketvirčio viduryje jai lipo varžovams ant kulnų 75:76. Tačiau lūžio pasiekti taip ir nepavyko.

Kitose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtose rungtynėse Portlando „Trail Blazers“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje laimėjo prieš Los Andželo „Clippers“ komandą 98:84 (24:20, 23:23, 19:21, 32:20). Šios poros serijoje iki keturių pergalių taip pat lygu – 2-2.

„Clippers“ be pralaimėjimo turi ir daugiau blogų naujienų: gynėjas Chrisas Paulas trečiame kėlinyje susilaužė dešinės rankos riešą. Jis per 24 min. spėjo pelnyti 16 taškų. Ketvirtame kėlinyje traumą taip pat patyrė ir į aikštę daugiau negrįžo ir kitas Los Andželo klubo lyderis Blake'as Griffinas. Jis surinko 17 taškų.

„Trail Blazers“ gretose išsiskyrė Al-Farouqas Aminu, kuris pelnė 30 taškų ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą. C. J. McCollumas įmetė 19, o Masonas Plumlee – tik 2 taškus, tačiau atkovojo net 14 kamuolių ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų!

Oklahomos „Thunder“ – Dalaso „Mavericks“ – 118:104 (35:24, 33:37, 25:22, 25:21), - serija 4:1.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36 (12 atk. kam., 9 rez. perdav., 10/15 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 7/8 baudos), Kevinas Durantas 33 (7 atk. kam., 8/13 dvitaškiai, 3/11 tritaškiai, 8/8 baudos), Stevenas Adamsas 15 (10 atk. kam.), Dionas Waitersas 11, Andre Robersonas 6, turkas Enesas Kanteras ir Cameronas Payne'as po 5, Nickas Collisonas 3, Serge'as Ibaka (Ispanija) ir Randy Foye po 2 taškus.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzkis 24, Dwightas Powellas 16, Justinas Andersonas 14, Zaza Pačulija 12 (9 rez. perdav., 7 atk. kam.), Wesley Matthewsas 11, Raymondas Feltonas 10, Devinas Harrisas 9, puertorikietis J. J. Barea 8 taškai.

Šarlotės „Hornets“ - Majamio „Heat“ – 89:85 (19:26, 29:13, 21:22, 20:24), - serija 2:2.

„Hornets“: Kemba Walkeris 34 (11/20 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 6/7 baudos), Jeremy Linas 21 (5/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/9 baudos), Courtney Lee 11, Alas Jeffersonas 9, Cody Zelleris 8, Frankas Kaminsky III 4, Spenceris Hawesas 2 taškai.

„Heat“: Joe Johnsonas 16, Luolas Dengas 15, Dwyane'as Wade'as ir slovėnas Goranas Dragičius po 12, Hassanas Whiteside'as ir Justise'as Winslow po 8, Amar'e'as Stoudemire'is ir Geraldas Greenas po 5, Joshas Richardsonas 3, Udonis Haslemas 1 taškas.

Portlando „Trail Blazers“ – Los Andželo „Clippers“ – 98:84 (24:20, 23:23, 19:21, 32:20), – serija 2:2.

„Trail Blazers“: Al-Farouqas Aminu 30 (10 atk. kam., 4/10 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 2/2 baudos), C. J. McCollumas 19 (4/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/7 baudos), Maurice'as Harklessas, Allenas Crabbe ir Damianas Lillardas po 12, Edas Davisas ir Geraldas Hemdersonas po 4, Luisas Montero (Domininka) 3, Masonas Plumlee 2 taškai.

„Clippers“: Blake'as Griffinas ir Jeffas Greenas po 17, Chrisas Paulas 16, Jamalas Crawfordas 12, J. J. Redickas 8, DeAndre Jordanas 7, Austinas Riversas 4, Jeffas Ayresas 3 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)