Kitame atkrintamų varžybų etape Klivlando ekipa žais su Bostono „Celtics“ arba Atlantos „Hawks“ krepšininkais. Šios poros serijoje kol kas lygu – 2:2.

Bostono klubas namuose nugalėjo Atlantos „Hawks“ komandą po pratęsimo – 104:95 (24:21, 22:27, 24:25, 22:19, 12:3) ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Svariausiai prie „Cavaliers“ pergalės prisidėjo Kyrie Irvingas, pelnęs 31 tašką (20 jų – per antroje žaidimo pusėje) ir LeBronas Jamesas, įmetęs 22 taškus. Trečio kėlinio pabaigoje K. Irvingas pataikė tritaškį iš vidurio aikštės.

Detroito krepšininkas Reggie Jacksonas galėjo persverti santykį, bet jo metimas mačo pabaigoje buvo netaiklus. Marcusas Morrisas surinko 24 taškus ir buvo rezultatyviausias Detroito komandoje, kuri svečiams pralaimėjo 12-as atkrintamas rungtynes iš eilės, ir pakartojo NBA antirekordą.

Pagrindinis Bostono klubo pergalės kalvis buvo Isaiah Thomas, pelnęs 28 taškus (5 jų – per pratęsimą), Marcusas Smartas įmetė 20 (11 jų – iš eilės ketvirtame kėlinuke), Evanas Turneris - 17, o švedas Jonas Jerebko – 16 taškų ir 10 kartų atkovojo kamuolį.

Atlantos ekipos, kuri penktas serijos rungtynes žais namuose, neišgelbėjo Paulo Millsapo pelnyti 45 taškai ir 13 atkovotų kamuolių po krepšiais. „Hawks“ trečiame ketvirtyje pirmavo net 16 taškų skirtumu, bet savo persvaros neišsaugojo.

Detroito „Pistons“ – Klivlando „Cavaliers“ – 98:100 (28:25, 24:28, 26:28, 20:19), - serija 0:4.

„Pistons“: Marcusas Morrisas 24, Tobias Harris 23, Andre Drummondas 17 (11 atk. kam.), Reggie Jacksonas 13, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 9, Stanley Johnsonas 5, Stevea's Blake'as 3, Anthony Tolliveris ir australas Aronas Baynesas (buv. Vilniaus „Lietuvos rytas“) po 2 taškus.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 31 (5 rez. perdav., 8/14 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 3/4 baudos), LeBronas Jamesas 22 (11 atk. kam., 6 rez. perdav., 8/13 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/3 baudos), J. R. Smithas 15, Kevinas Love'as (13 atk. kam.) ir australas Matthew Dellavedova po 11, Tristanas Thompsonas ir Richardas Jeffersonas po 5 taškus.

Bostono – Atlantos „Hawks“ – 104:95 (24:21, 22:27, 24:25, 22:19, 12:3), - po pratęsimo, serija 2:2.

„Celtics“: Isaiah Thomas 28 (6 rez. perdav., 9/14 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 4/5 baudos), Marcusas Smartas 20, Evanas Turneris 17, Jonas Jerebko 16 (10 atk. kam.), Amiras Johnsonas 9, Jaredas Sullingeris 2 taškai.

„Hawks“: Paulas Millsapas 45 (13 atk. kam., 16/25 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/6 baudos), Jeffas Teague 13, Kyle'as Korveris 10 (8 atk. kam.), vokietis Dennisas Schroderis 7, Mike'as Muscala 6, Kentas Bazemore'as ir Alas Horfordas po 5, Mike'as Scottas 4 taškai.