Ketvirtasis serijos susitikimas bus žaidžiamas balandžio 25 dieną, pirmadienį, Garliavoje.

Nuo pat dvikovos pradžios į priekį šovė „Sūduva“ – 8:2. Čia pat „Hoptrans-Sirenų“ atsakas leido pasivyti varžoves – 7:8. Minimalus skirtumas komandas skyrė ir 7-ąją minutę (13:12), bet marijampolietės pelnė 5 taškus be atsako ir vėl atitrūko – 18:12. Per likusį laiką taškus rinko tik viešnios ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatas buvo lygus – 18:18.

Per pirmąsias 5 antrojo ketvirčio minutes Lino Šalkaus auklėtinės taškų nepelnė, o tuo pasinaudojusi „Sūduva“ susikrovė pranašumą – 26:18. „Hoptrans-Sirenos“ atsitiesė po šalto dušo bei pasivijo varžoves – 28:30. Ivetos Šalkauskės tritaškis paskutinėmis sekundėmis leido šeimininkėms įpusėjus mačui turėjo 5 taškų persvarą – 35:30.

Po didžiosios pertraukos pasikartojo tai, kas buvo antrajame kėlinyje – vėl Kauno rajono komanda be taškų praleido 6 minutes, o „Sūduva“ įmetė net 13 bei pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 48:30. Iki ketvirčio pabaigos viešnios išjudino savo puolimą, bet deficitą sumažino tik nežymiai – 41:56.

Kovingosios „Hoptrans-Sirenos“ neketino sudėti ginklų anksčiau laiko. Santa Okockytė ėmėsi iniciatyvos ir viena pati pelnė 15 taškų iš eilės, taip 35-ąją minutę sugrąžindama intrigą – 61:64. Iveta Šalkauskė sumetė baudų metimus (66:61), bet nesustabdomoji S. Okockytė įmetė dar vieną tritaškį, pelnydama 18-ąją tašką paeiliui – 64:66. Netrukus Kornelija Balčiūnaitė ir S. Okockytė pataikė po vieną baudą ir rezultatas tapo lygus – 66:66. Komandoms ėmė keistis netiksliais metimais ir klaidomis, kol likus 32 sek. I. Šalkauskė pataikė dvitaškį su varžovės pražanga – 69:66. „Hoptrans-Sirenų“ ataka baigėsi nesėkmingai, o pražanga sustabdyta I. Šalkauskė baudų metimais įtvirtino pergalę.

„Sūduva“: I. Šalkauskė 27 (12 atk. kam.), A. Gabalytė 18 (9 atk. kam.), N. Skadaitė 10 (5 atk. kam., 9 kld.).

„Hoptrans-Sirenos“: S. Okockytė 40 (12/22 metimai), I. Prėskienytė (6 atk. kam.) ir R. Knyzaitė po 9.