Svarstyklės. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai ir po pirmųjų penkių minučių pirmavo (13:6), tačiau susiėmę panevėžiečiai rezultatą ne tik išlygino (13:13), bet ir persvėrė ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 15:18.

Atsitiesė. Antrasis ketvirtis jau priklausė vilniečiams, kurie jį laimėję 26:20 prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo – 41:38. Nutolo. Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ kiek padidino apsukas ir pirmą kartą rungtynėse, po Gedimino Oreliko tritaškio, įgijo dviženklę persvarą (56:46). Prieš lemiamą ketvirtį 61:54 pirmavo aikštės šeimininkai.

Priimta kritika. Po dvikovos su Kauno „Žalgiriu“ sukritikuotas „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Denisas Lukašovas sužaidė karjeros mačą LKL čempionate – ukrainietis pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Dvigubai. „Lietuvos ryto“ komanda atliko net 26 rezultatyvius perdavimus, kai, tuo tarpu, „Lietkabelis“ dvigubai mažiau – vos 13.

Formalumas. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę vilniečiai susikrovė triuškinamą pranašumą ir ketvirtį laimėję 30:15, šventė pergalę – 91:69.

„Lietuvos rytas“: Denisas Lukašovas 19, Mindaugas Lukauskis 18, Kšištofas Lavrinovičius ir Antanas Kavaliauskas po 11, Gediminas Orelikas ir Artūras Jomantas po 8.

„Lietkabelis“: Jermaine’as Love’as 21, Mile Iličius, Simas Buterlevičius ir Julius Kazakauskas po 10, Valdas Vasylius 9.