„Spurs“ pranoko varžovus tiek gynyba, tiek puolimu: blokavo net 10 svečių metimų ir pataikė 9 tritaškius iš 17-os (53 proc.), kai šie – vos 2 tolimus šūvius iš 14-os (14 proc.).

39-erių metų „Spurs“ veteranas Timas Duncanas sužaidė savo 243-iąsias atkrintamųjų rungtynes karjeroje. Pagal šį rodiklį jis yra trečias per visą NBA istoriją ir šiemet gali pakilti net į pirmą vietą: nuo Roberto Horry atsilieka vos vienu, o pirmaujančio Dereko Fisherio – 16-a susitikimų.

T. Duncano sąskaitoje – 3 taškai (0/1 dvitaškis, 3/4 baudos), 9 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 26 minutes.

Pirmą mačą Greggo Popovichiaus auklėtiniai laimėjo taip pat triuškinamai – 106:74.

Trečias komandų susitikimas numatytas penktadienį Memfyje. Šios poros nugalėtojai konferencijos pusfinalyje susikaus su Oklahomos „Thunder“ arba Dalaso „Mavericks“ (kol kas serijoje – 1:1).

„Spurs“: Patrickas Millsas 16, Kawhi Leonardas ir LaMarcusas Aldridge'as po 13, Kevinas Martinas 10, Manu Ginobili 8 taškai.

„Grizzlies“: Tony Allenas 12, Zachas Randolphas 11 (12 atk. kam.), Mattas Barnesas 9 taškai.

Intrigos nebuvo ir antroje NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio dvikovoje tarp Atlantos „Hawks“ ir Bostono „Celtics“. Įspūdingu 24:3 spurtu rungtynes pradėję „Vanagai“ šventė pergalę 89:72 (24:7, 19:21, 18:18, 28:26) ir serijoje pirmauja 2:0.

Po Kyle'o Korverio tritaškio pirmo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo net 24:3 ir, nors per likusias daugiau nei 5 minutes taškų nebepelnė, į savo krepšį praleido taip pat tik keturis ir ketvirtį laimėjo 24:7. 7 taškai – naujasis NBA atkrintamųjų antirekordas. Iki šiol mažiausiai per pirmą kėlinį lygos istorijoje vienam klubui buvo pavykę įmesti 8 taškus.

„Hawks“, kurie pirmą akistatą laimėjo tik po dramatiškos kovos 102:101, šiame mače blokavo net 15 varžovų metimų ir pagerino komandos rekordą NBA atkrintamosiose.

Trečias ekipų susitikimas vyks penktadienį Bostone.

Šios poros nugalėtojai Rytų konferencijos pusfinalyje susigrums su Klivlando „Cavaliers“ arba Detroito „Pistons“ (kol kas serijoje – 1:0).

„Hawks“: Kyle‘as Korveris (5/7 tritaškiai) ir Alas Horfordas po 17, Jeffas Teague 13, Thabo Sefolosha 12, Dennisas Schroderis 8 taškai.

„Celtics“: Isaiah Thomas 16, Amiras Johnsonas 14, Evanas Turneris 12, Terry Rozieras 10 taškai.