Tokiu būdu „Raptors“ nutraukė beveik dvejus metus besitęsusią septynių iš eilės pralaimėjimų NBA atkrintamosiose atkarpą. Paskutinį sykį torontiečiai šioje stadijoje buvo laimėję 2014-ųjų balandžio 30 dieną, o nuo to laiko du kartus nusileido Bruklino „Nets“, keturis – Vašingtono „Wizards“ ir sykį – „Pacers“.

Įspūdingą pasirodymą pirmadienį surengęs J. Valančiūnas pagerino asmeninį atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą. Lietuvio sąskaitoje – 23 taškai (10/18 dvitaškiai, 3/4 baudos), 15 atkovotų, 1 perimtas kamuolys, 2 blokai, 1 klaida ir 4 pražangos per 31 minutę.

Ypač galingai centras iš Utenos pradėjo susitikimą: vien per pirmą kėlinį įmetė 13 taškų (6/7 dvitaškiai) ir sugriebė 7 atšokusius kamuolius, o per pirmą pusę spėjo surinkti ir dvigubą dublį – 19 taškų ir 10 po krepšiais nusiimtų kamuolių.

Pirmoje dvikovoje JV taip pat pasižymėjo dvigubu dubliu – 12 taškų ir 19 atk. kam.

Ties Kyle'u Lowry ir DeMaru DeRozanu savo gynybą koncentravę „Pacers“ buvo skaudžiai nubausti. Nors vadinami „Raptors“ lyderiai ir vėl nepaaiškinamai švaistė pro šalį (per pirmą pusę kartu pataikė vos 3 metimus iš 18-os, o per visą mačą – 9-is iš 31-o), dar kartą „Raptors“ neapginti savo namų aikštės nebuvo nusiteikęs J. Valančiūnas.

Būtent jo pastangomis šeimininkai dar pirmo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą (17:7), o antrame ketvirtyje pirmavo net 18 taškų skirtumu – 40:22. Tiesa, netrukus Paulo George'o ir Montos Elliso vedami „Pacers“ spurtavo 15:2 ir grįžo į kovą dėl pergalės – 42:37.

Visgi galutinai perlaužti rungtynių eigos svečiams nepavyko: „Raptors“ lemiamo kėlinio pradžioje susigrąžino 18 taškų persvarą (89:71) ir jos nebeišbarstė.

Trečia komandų akistata vyks ketvirtadienį Indianapolyje.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 23 (15 atk. kam.), Kyle'as Lowry 18 (4/13 metimai iš žaidimo, 10/10 baudos, 9 rez. perd.), Cory Josephas 16 (6/8 dvitaškiai, 4/4 baudos), Patrickas Pattersonas 14 (3/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 2/2 baudos), DeMaras DeRozanas 10 taškų (5/18 metimai iš žaidimo).

„Pacers“: Paulas George'as 28 (6/12 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 10/11 baudos), Monta Ellisas 15, Mylesas Turneris 8, Rodney Stuckey 7, C. J. Milesas 6 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (163)