Trečiasis ir galbūt lemiamas finalo serijos mačas Marijampolėje vyks ketvirtadienį.

Rungtynes apylygiai pradėjo abi ekipos, o įpusėjus ketvirčiui 3 taškų pranašumą turėjo viešnios – 9:6. Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, „Sūduva“ spurtavo ir susikrovė 9 taškų pranašumą (18:9), tačiau gausiai susirinkusių sirgalių palaikomos „Hoptrans-Sirenos“ surengė atkarpą 6:0 ir prieš antrąjį kėlinį varžovėms paliko jau tik 3 taškų persvarą – 18:15.

Antrąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir rezultatas tapo lygus – 18:18. Įpusėjus ketvirčiui nei viena iš komandų į priekį nepabėgo ir žengė koja kojon – 25:25. Iki pat didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką ir nei viena komanda ženkliai neatitrūko. Ketvirtį dvitaškiu baigė „Sūduvos“ žaidėja Iveta Šalkauskė ir išvedė marijampolietes į priekį – 36:34.

Po didžiosios pertraukos sėkmingiau į žaidimą įsijungė viešnios, kurios pataikė iš toli ir kiek pabėgo į priekį (39:34), tačiau tritaškiu metimu atsakė ir „Hoptrans-Sirenos“ – 37:39. Sužaidus beveik 4 minutes, tritaškiu metimu pasižymėjo Ela Briedytė ir marijampolietės pirmavo jau 46:37, o tokiu rezultatu nepatenkintas Linas Šalkus paprašė minutės pertraukėlės. Nors marijampolietės ir buvo susikrovusios dviženklę persvarą (48:37), tačiau 8 taškus be atsako pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ sugrąžino intrigą – 45:48. Tačiau kėlinio pabaigoje spurtą surengė ir viešnios, kurios prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 7 taškų pranašumą – 59:52.

Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje komandos pelnė tik sužaidus 3 minutes, o dvitaškiu pasižymėjo Santa Okockytė, kuri sumažino savo komandos atsilikimą – 54:59. Įpusėjus kėliniui, nesportine pražanga buvo nubausta Andra Gabalytė, o Monika Petrauskaitė tiksliais baudų metimais sumažino kauniečių atsilikimą – 58:61. Likus žaisti 3 minutes, minimalią persvarą turėjo „Sūduva“ (63:62), tačiau tolimą metimą smeigė Rasa Knyzaitė ir išvedė „Hoptrans-Sirenas“ į priekį – 65:63. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, rezultatą išlygino I. Šalkauskė – 65:65. Per likusį laiką komandos sėkmingų atakų nesurengė ir prireikė pratęsimo.

Pratęsimą baudos metimu pradėjo marijampolietės (66:65), tačiau tritaškiu atsakė „Hoptrans-Sirenos“ ir vėl išsiveržė į priekį – 68:66. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, rezultatas ir vėl buvo lygus – 70:70. Tolimą metimą pataikiusi Ela Briedytė išvedė „Sūduvą“ į priekį (74:72), bet „Hoptrans-Sirenos“ baudų metimais varžoves ir vėl pasivijo – 74:74. Likus žaisti 22 sekundes, dvitaškį po greitos atakos pelnė S.Okockytė ir vėl išvedė į priekį šeimininkes – 78:76. Paskutinė „Sūduvos“ ataka buvo chaotiška, o kamuolys, likus 1,8 sekundėms, atiteko šeimininkėms. Per likusį laiką rezultatas jau nebepasikeitė, o „Hoptrans-Sirenos“ iškovojo neįtikėtiną pergalę – 78:76.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, S. Okockytė 16, M. Petrauskaitė ir R. Knyzaitė (6 rez. perd.) po 11, J. Marmienė 10.

„Sūduva“: L. Svarytė 23 (11 atk. kam), A. Gabalytė 20, I. Šalkauskė 18 (13 atk. kam).