21 tašku prie pergalės prisidėjo Danilo Barthelas, 16 – T. Dimša, 13 – Johannesas Voigtmannas.

Per 24 žaidimo minutes (24:00) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 3, visus 4 dvitaškius ir abu baudų metimus. Be to T. Dimša sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė. Tai geriausios 22-ejų metų gynėjo rungtynes šiame sezone.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Chrisas Otule'as (16 tšk.) ir TaShawnas Thomasas (10 tšk.).

Vienuoliktą pergalę 30-ose rungtynėse iškovojo, keturių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė ir į vienuoliktą vietą pakilo Tado Klimavičiaus atstovaujamas Bonos „Telekom Baskets“ (11/19) klubas, kuris namuose 85:69 (26:19, 15:23, 19:9, 25:18) nugalėjo į dvyliktą poziciją nukritusius Bairoito „Medi“ (11/19) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T. Klimavičius pelnė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 25 žaidimo minutes (25:12) puolėjas iš Lietuvos pataikė 10 dvitaškių metimų iš 12.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Isaiah'as Philmore'as, 12 – Rotnei Clarke'as.

Į nugalėtojų krepšį 19 taškų įmetė Jake'as Odumas, 19 – Johnas Flowersas, 12 – Travisas Leslie's.

Vokietijos čempionate pirmauja Bambergo „Brose Baskets“ (27/3) ekipa, o aštuoniolikos komandų turnyro autsaiderio pozicijoje lieka Krailsheimo „Merlins“ (5/25) klubas su Vyteniu Čižausku.

Latvijoje – eilinis M. Kumpio dublis

Aštuonioliktą pergalę 34-ose Latvijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo septintą vietą užimantis „BK Jėkabpils“ klubas su Modestu Kumpiu ir Ronaldu Rutkausku, svečiuose 73:59 (23:19, 13:15, 18:8, 19:17) įveikęs autsaiderius „Latvijas Universitate“ (5/29) krepšininkus.

M. Kumpys pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 17 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 (4 – puolime) kamuolius. Be to, jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius, trissyk suklydo bei dukart prasižengė. Per nepilnas 32 žaidimo minutes (31:43) M. Kumpys pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 8 ir realizavo 8 baudų metimus iš 12.

Taip pat starto penkete žaidusio (18:30) R. Rutkauskas sąskaitoje – 7 (dvitaškiai 3/8, baudos 1/1) taškai, 8 po krepšiais (1 – puolime) sugriebti bei 1 gynyboje perimtas kamuolys ir viena klaida.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Artūras Dušelis, 10 – Rinaldas Sirsninis, 12 – Renaras Magone.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Linardas Jaunzemas (12 tšk.), Robertas Krūminis ir Artūras Grinbergas (po 10 taškų).

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Valmieros „Ordo“ (28/6) krepšininkai, o Augusto Šuliausko ir Augustino Jankaičio atstovaujama „BK Jelgava“ (9/25) ekipa užima devintą vietą.