Tragiškas pataikymas. Pirmojo kėlinio metu nei viena komanda negalėjo pasigirti geru pataikymu. „Dzūkija“ dvitaškius pirmas 10 minučių metė 28 proc. taiklumu, o tuo tarpu „Nevėžis“ – 30 proc.. Dar prastesnis buvo tritaškių pataikymas. „Nevėžio“ pataikymas vos 25 proc., o „Dzūkija“ prametė visus 3 tolimus metimus.

Traumos. Antrojo kėlinio metu traumą patyrė „Dzūkijos“ puolėjas Osvaldas Mačernis. 33 metų atletas susižeidė čiurną. Žaidėjas iš karto buvo pasodintas ant suolo, kur komandos medikai čiurną masažavo ir stengėsi sumažinti krepšininko skausmus. Mačernis ant parketo šiose rungtynėse nebepasirodė. Sužeistas buvo ir kitas Alytaus ekipos žaidėjas – Arvydas Eitutavičius. Gynėjui buvo prakirstas antakis.

Pirmoji rungtynių pusė. Ilgą laiką komandos žaidė bene identiškai, todėl nei vieną iš jų susikrauti persvaros nesugebėjo. Lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kada 11:2 spurtą surengę kėdainiškiai įgavo dviženklę persvarą (14:24). Nepaisant to, ji dviženklė ilgai neišliko, tačiau „Dzūkija“ po pirmųjų 20 minučių vis dar turėjo 8 taškų deficitą (24:32).

Sugrįžimas. „Dzūkija“ ilgosios pertraukos metu padarė išvadas ir trečio kėlinio metu pradėjo mažinti varžovų atotrūkį. Ketvirto kėlinio pradžioje „Nevėžio“ persvara buvo sumažinta vos iki 2 taškų (45:47). Ilgainiui iniciatyvą perėmė „dzūkai“, kurie persvėrė rezultatą savo naudai (54:49). Po šio lūžio „Nevėžiui“ mačo eigos pakeisti nepavyko.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 25 tšk., Arvydas Eitutavičius 13 tšk., Linas Lekavičius 6 tšk.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 12 tšk., Aidas Viskontas 11 tšk., Mindaugas Kupšas 9 tšk., Ernestas Ežerskis 8 tšk.

Pasvaliečiai atsitiesė prieš šiauliečius

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate 12-ąją pergalę iškovojo Manto Šerniaus treniruojama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Ji namuose 93:87 (17:16, 20:24, 27:29, 29:18) įveikė „Šiaulių“ komandą.

Rungtynių startas. Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ krepšininkai, kurie sužaidus vos minutę įgijo 6 taškų pranašumą (6:0). Vis tik, netrukus aikštelės šeimininkai pabudo bei dar po kelių minučių rezultatas jau buvo lygus (7:7). Įpūsėjus kėliniui šiauliečiai turėjo nežymią persvarą (12:10), bet po pirmų 10 žaidimo minučių „Pieno žvaigždžių“ sąskaitoje buvo vienu tašku daugiau – 17:16.

Spurtas. Antrąjį kėlinį „Šiauliai“ vėl pradėjo sėkmingiau bei laimėdami dviejų minučių atkarpą rezultatu 6:0 pabandė dar kartą šiose rungtynėse kiek atitrūkti nuo varžovų (22:17). Nepaisant vienu metu „Šiaulių“ turėtos dviženklės persvaros (40:30), po 20 žaidimo minučių jų pranašumas tebuvo 3 taškai – 40:37.

Ayersas. Per pirmą rungtynių dalį Cameronas Ayersas buvo vienintelis žmogus aikštelėje įmetęs dviženklį taškų skaičių. „Šiaulių“ amerikietis pataikė 3 tritaškius iš 5 bei 2 baudas iš 2 ir su 11 taškų buvo pagrindinis šiauliečių ginklas puolime.

1 prieš 4. Tiek tritaškių per pirmus du kėlinius pavyko pataikyti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir „Šiaulių“ komandoms. Aikštelės šeimininkų gretose vienintelį tolimą metimą pataikė Žygimantas Skučas, o „Šiauliams“ net 3 tritaškius iš 4 įmetė Cameronas Ayersas, dar vieną pridėjo Davidas Dudzinskis.

Spurtas 2. Per paskutines antrojo kėlinio 4 minutes ir trečiojo kėlinio pirmą minutę „Pieno žvaigždės“ spurtavo bendru rezultatu 11:0 bei po ilgesnės pertraukos vėl išsiveržė į priekį (41:40).

Spurtas 3. Nors po trijų ketvirčių Pasvalio komanda atsilikinėjo (64:69), tačiau ketvirtame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ ir vėl pradėjo stebuklingai kilti iš pelenų. Pirmų 5 minučių atkarpą pasvaliečiai laimėjo rezultatu net 18:5 bei likus dar 5 minutėms jau pirmavo (82:74).

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 18 tšk, Ramone’as Moore’as 17 tšk, Žygimantas Skučas 16 tšk, Lazaras Radosavljevičius ir Andriy Agafonovas po 14 tšk, Justas Tamulis ir Dovydas Redikas po 6 tšk.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 22 tšk, Michaelis Scottas 15 tšk, Davidas Dudzinskis 12 tšk, Cameronas Ayersas ir Assemas Marei po 11 tšk, Gintaras Leonavičius 6 tšk.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)