Išskirtinai pasižymėti 190 cm ūgio gynėjui pavyko sekmadienio rungtynėse, kuriose „Estudiantes“ 91:84 nugalėjo Malagos „Unicaja“ su Mindaugu Kuzminsku, o N. Laprovittola per šį mačą pelnė net 29 taškus, pataikęs 3 iš 6 dvitaškių, 6 iš 8 tritaškių, 5 iš 6 baudų, surinkęs 28 naudingumo balus ir pranokęs netgi patį Mindaugą Kuzminską, kuris šiose rungtynėse taip pat sužaidė labai sėkmingai – pelnė 26 taškus.

„Magas iš Argentinos ištempė „Estudiantes“ ir paskandino „Unicaja“. Tai naujas herojus, tikras Eurolygos lygio žaidėjas“, – pompastiškai skelbia Marca.com, o savo pasirodymu džiaugiasi ir „naujus namus“ Madride atradęs N. Laprovittola.

„Estudiantes“ pradeda manimi tikėti, darau viską, kad būčiau kuo naudingesnis šiai komandai“, – sako N. Laprovittola, bandantis ištempti „Estudiantes“ iš iškritimo į žemesnę lygą zonos. Šiuo metu Madrido komanda tarp 18-os komanų užima 17-ąją poziciją (7/20), tačiau viliasi pakilti į 16-ąją leidžiančią išlikti elitinėje ACB lygoje.

„Ispanija – tai vieta, kurioje aš visada norėjau žaisti. Lygiai taip, kaip ir Argentinos rinktinė, su kuria tikimės kuo sėkmingiau pasirodyti olimpinėse žaidynėse“, – pažymi N. Laprovittola.

Pastebėtina, kad N. Laprovittola su Argentinos rinktine bus Lietuvos varžovu Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, o pats argentinietis – vienas iš geriausiai lietvišką krepšinį pažįstančių varžovų žaidėjų.

„Lietuvos ryte“ N. Laprovittola žaidė nuo sezono pradžios iki sausio 6 d., kuomet abipusiu susitarimu išsiskyrė su klubu. Vidutiniškai LKL čempionate jis pelnydavo po 10,3 taško ir atlikdavo po 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

Persikėlęs į Madridą gynėjas vidutiniškai pelno po 15,1 taško ir atlieka po 4,6 rezultatyvaus perdavimo.