Netikėta pradžia. Rungtynės prasidėjo visiškai kitaip, nei buvo tikėtasi. Per pirmąsias 4 žaidimo minutes svečiai iš Pasvalio spėjo susikrauti 10 taškų pranašumą (2:12). Tam didelę įtaką padarė tragiškas „Žalgirio“ pataikymas. Kauniečiai rungtynes pradėjo pataikydami vos 1 metimą iš 12 bandymų.

Sugrįžimas. Sudėtinga mačo pradžia kauniečių iš vėžių neišstūmė, todėl jie dar nepasibaigus pirmam ketvirčiui nubraukė „Pieno žvaigždžių“ pranašumą iki 2 taškų (22:24). Po to „Žalgiris“ ilgai netruko ir antrajame kėlinyje sužaidus 2 minutes galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai (29:27).

Arši kova. Šeimininkams persvėrus rezultatą „Pieno žvaigždės“ jiems toliau bėgti neleido. Aikštelėje įsivyravo arši kova taškas į tašką ir nei viena ekipa viena kitai neužleido iniciatyvos (58:57).

D. Rediko bomba. Trečiame kėlinyje baigiantis atakai skirtam laikui tolimą bombą iš kur kas toliau nei tritaškio linija švystelėjo Dovydas Redikas ir kamuolys skrodė tik tinklelį.

Nesportinė pražanga. Ketvirto kėlinio metu Paulius Jankūnas grubiai nugriovė Andrejų Agafonavą ant parketo. Tai teisėjams pro akis nepraslydo ir „Žalgirio“ kapitonas buvo nubaustas nesportine pražanga.

Lemtingas atotrūkis. Ketvirtojo kėlinio metu „Žalgirio“ krepšininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (88:76). Tai galutinai nulėmė rungtynių baigtį.

„Žalgiris“: Ianas Vougioukas 13, Kasparas Vecvagaras 12, Edgaras Ulanovas 11 (12 atk. kam.), Brockas Motumas, Paulius Jankūnas, Siimas-Sanderis Vene ir Martynas Pocius po 10 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 21 (12 atk. kam.), Ramone Moore’as 18, Derrickas Low 14, Lazaras Radosavljevičius 11, Stanislavas Tymofelenka 9 taškai.

Utenos „Juventus“ ekipa tęsia kovą dėl ketvirtosios vietos „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Uteniškiai išvykoje 93:81 (19:20, 27:23, 19:15, 28:23)

Lygi kova. Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidęs „Nevėžis“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 20:19, tačiau antrajame ketvirtyje susiėmę svečiai prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų pranašumą – 43:46.

Lyderiai. Per pirmąją rungtynių dalį abi komandas į priekį tempė po vieną aiškų lyderį. „Nevėžio“ gretose 12 taškų buvo pelnęs Oleksandras Kolčenko, o „Juventus“ ekipoje tiek pat taškų surinkęs buvo Egidijus Dimša.

Nusimušęs taikiklis. Taikliais tritaškininkais pasižyminti „Juventus“ komanda per pirmuosius tris kėlinius pataikė vos 2 tolimus metimus iš 13 bandymų (15 proc.).

Dviženklis. Trečiąjį kėlinį 19:15 laimėję svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:65, o jau ketvirtojo kėlinio pradžioje įgavo dviženklį pranašumą (58:68). Dublis. „Juventus“ komandos gynėjas Spenceris Butterfieldas surinko dvigubą dublį – pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

54. Tiek taškų kartu pelnė trys „Nevėžio“ lyderiai – Mindaugas Kupšas (20 tšk.), O. Kolčenka (18 tšk.) ir Tayloras Kingas (16 tšk.).