Nors „Žalgiris“ įpusėjus pirmam kėliniui turėjo septynių taškų pranašumą (14:7), jį greitai prarado ir antrą kėlinį pradėjo rezultatui esant lygiam (16:16).

Visgi antrame kėlinyje žalgiriečiai dar kartą sugebėjo atitrūkti bei pranašumą išsaugojo iki pat didžiosios pertraukos (34:28).

Trečio kėlinio pradžioje tris minutes nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, tačiau vėliau įsišaudė Pau Ribas. Gynėjas pataikė tris tolimus metimus bei sugrąžino svečiams persvarą (49:48).

Ketvirtame kėlinyje geriau sekėsi svečiams – nors kėlinio pradžioje jų pranašumas siekė tik vieną tašką (52:53), likusią ketvirčio dalį „Barcelona“ krepšininkai sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę (66:59).

Labiausiai „Žalgirį“ lemiamais momentais skriaudė P. Ribas. Visus savo 14 taškų per 16 minučių snaiperis įmetė per antrą rungtynių pusę.

Iškovoję pergalę Kaune, „Barcelona“ krepšininkai užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Ši katalonų pergalė taip pat reiškia, kad į atkrintamąsias varžybas nepateko Pirėjo „Olympiakos“ ir Bambergo „Brose Baskets“ komandos. Paskutinįjį kelialapį iškovos Madrido „Real“ ir Maskvos srities „Chimki“ rungtynių nugalėtojas.

Pirmose tarpusavio rungtynėse TOP-16 etape „Žalgiris“ Barselonoje kovėsi garbingai ir pralaimėjo tik mačo pabaigoje – 86:92. Reguliariame sezone žalgiriečiai katalonus išvykoje netgi sugebėjo nugalėti (92:88).

Per 14 TOP-16 etapo rungtynių žalgiriečiai iškovojo dvi pergales ir patyrė 12 pralaimėjimų. F grupėje jie užėmė paskutinę vietą.

„Žalgiris“: Kasparas Vecvagaras 13, Paulius Jankūnas 11 (9 atk. kam., 4 per. kam.), Renaldas Seibutis 10, Edgaras Ulanovas 7.

„Barcelona“: Pau Ribas 14, Joey Dorsey 12 (13 atk. kam.), Juanas Carlosas Navarro 10, Tomašas Satoransky 8.