19-os metų 196 cm ūgio krepšininkas pirmajame susitikime su „Mažeikiais“ buvo rezultatyviausias kauniečių komandoje. 38 minutes aikštėje praleidęs Varnas pelnė 15 taškų (4/8 trit., 3/4 baudos) ir atkovojo 2 kamuolius bei išprovokavo 5 pražangas.

„Žalgiris-2“ rungtynėse triumfavo 72:66 ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Kitas susitikimas bus žaidžiamas šiandien Kaune, 18 valandą.

Varnas jauniesiems žalgiriečiams spės padėti tik tuo atveju, jeigu bus žaidžiamos penktosios serijos rungtynės.

Vienas perspektyviausių savo kartos žaidėjų Varnas į tokias stovyklas vyksta ne pirmą kartą. Praėjusią vasarą jis dalyvavo Europos jaunųjų žvaigždžių mače, o anksčiau yra pasirodęs prestižinėje talentų stovykloje „Krepšinis be sienų“, kuri vyksta NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu.

Šį sezoną Varnas NKL pirmenybėse vidutiniškai per 31 minutę pelno po 14 taškų, atkovoja po 3,4 kamuolio, atlieka po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir perima po 1 kamuolį.

Krepšininkas renka po 13,6 naudingumo balų ir savo komandoje pagal šį rodiklį yra nepralenkiamas.