Darjušas Lavrinovičius dėl menisko traumos vis dar žaisti negalėjo, o visas problemas susitvarkęs Rimantas Kaukėnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

38-erių metų lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 24 minutes. Per šį laiką 192 cm ūgio vilnietis pelnė 14 taškų (1/5 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 1 bei prarado 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Už mūsiškį rezultatyvesnis buvo tik 19 taškų surinkęs Aradori Pietro, o „Enel“ komandoje išsiskyrė Adrianas Banksas ir Djordje Gagičius, įmetę atitinkamai 18 ir 15 taškų.

Marius Grigonis

Tuo metu Ispanijos ACB lygoje Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos ICL (8/18) komanda išvykoje išbandė jėgas su lyderiu „Barcelona“ (24/2) klubu ir jam nė iš tolo neprilygo – 57:84 (10:20, 16:18, 17:31, 14:15).

21-erių metų kaunietis mačą pradėjo starto penkete, žaidė 25 minutes ir surinko 7 taškus (1/1 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud. met.).

198 cm ūgio gynėjas taip pat atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį, kartą prasižengė, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Katalonus į priekį vedė Alexas Abrinesas, Tomašas Satoranskis (7 rez. perd.), Bradas Olesonas ir Aleksandras Vezenkovas, visi pelnę po 13 taškų.

Manresos ekipoje dviženkliais taškų skaičiai pasižymėjo tik du žaidėjai: 14 įmetė Dejanas Musli, 12 – Patrikas Auda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)