D. Motiejūnas susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė vos 12 su puse minutės (12:28, 1 ir 3 kėl.), pelnė 2 taškus ir atkovojo kamuolį po krepšiais. Kaunietis pataikė vos 1 dvitaškį iš 6, prametė vienintelį tritaškį ir 2 kartus prasižengė. Tiesa, mūsiškio +/- rodiklis buvo geriausias komandoje +23. Tai reiškia, kad Lietuvos rinktinės puolėjui esant aikštelėje, Teksaso klubas pelnė 23 taškais daugiau negu praleido.

D. Motiejūnas sužaidė nerezultatyviausias rungtynes per dvi savaites.

„Rockets“ ekipa po 39-o pralaimėjimo užima devintą vietą ir konkuruoja su Jutos „Jazz“ (37/38) ir Dalaso „Mavericks“ (37/38) komandomis dėl paskutinių kelialapių į Vakarų konferencijos atkrintamas varžybas.

Po lygios kovos 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje per pirmus du kėlinius, trečiame ketvirtyje Hjustono krepšininkai spurtavo 14:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą. Tačiau tragiškai nesėkmingai sužaistas lemiamas kėlinys (20:32) ir lėmė skaudų pralaimėjimą.

Čikagiečiams, kurie šventė 38-ą pergalę, juodkalnietis Nikola Mirotičius pelnė 28, Jimmy Butleris - 21, Dougas McDermottas - 15, o katalonas Pau Gasolis - 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Tai buvo 500-as Ispanijos rinktinės centro dvigubas dublis karjeroje.

„Bulls“ laimėjo antras rungtynes iš eilės ir dėl paskutinio kelialapio į Rytų konferencijos atkrintamas varžosi su Indianos „Pacers“ (39/36). Čikagiečiai yra devinti turnyro lentelėje.

Aikštės šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas pelnęs 24 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Ypač įspūdingas buvo barzdočiaus dėjimas per P. Gasolį su pastarojo pražanga.

Patrickas Beverley įmetė 22 taškus ir pasiekė karjeros rekordą, Michaelas Beasley surinko 20 taškų ir sugriebė 11 kamuolių po krepšiais. Trevoras Ariza pelnė 14 taškų, bet paskutinę sekundę prametė lemiamą 3-taškį (3/8 tritaškiai), galėjusį išplėšti pratęsimą.

Rezultatas:

Hjustono „Rockets“ (37/39) - Čikagos „Bulls“ (38/37) - 100:103 (24:24, 28:28, 28:19, 20:32).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 24 (8 rez. perdav., 6/13 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 6/8 baudos), Patrickas Beverley 22 (6/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 1/1 baudos), Michaelas Beasley 20 (11 atk. kam., 7/18 dvitaškiai, 6/6 baudos), Trevoras Ariza 14, Clintas Capela 8, Dwightas Howardas 7 (13 atk. kam.), Jasonas Terry 3, Donatas Motiejūnas 2, Corey Breweris 0 taškų (17 min.).

„Bulls“: Nikola Mirotičius 28, Jimmy Butleris 21, Dougas McDermottas 15, Pau Gasolis 12 taškų (10 atk. kam.), E'Twaunas Moore'as ir Justinas Holiday po 8, brazilas Cristiano Felicio 5, Aaronas Brooksas 3, Bobby Portisas 2, Derrickas Rose'as 0 taškų (dėl traumos žaidė tik 12 min.).

Kitas NBA lygos reguliaraus sezono rungtynes „Rockets“ krepšininkai sekmadienį namuose žais su vietą atkrintamose varžybose jau užsitikrinusiu Oklahomos „Thunder“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)