Starto penkete dvikovą pradėjęs lietuvis pelnė 6 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, paskutinę ketvirtojo kėlinuko sekundę blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 32 su puse minutės (32:33) A. Milaknis prametė dvitaškį ir pataikė 2 tritaškius metimus iš 7.

Po 30 taškų nugalėtojams pelnė Keithas Langfordas ir Antonas Ponkrašovas, 9 – Marko Baničius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Gregoras Arbetas (19 tšk.), Rolandas Freimanis (17 tšk.) ir Shawnas Kingas (14 taškų).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Maskvos CSKA (24/2) klubas, o „Astana“ (6/21) ekipa iš Kazachstano, kurią treniruoja Ramūnas Butautas, lieka penkiolikta.